Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ylistaron levari.

Löytysköhän Ylistaron levarille naista, joka tykkäis katsella kun kolmekymppine komeekskin kehuttu jätkä runkkaa. Iällä ja koolla ei väliä. Ilmoita aika millon pääsisit, miel. päivällä.
3445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tulisin tänään klo 14 sinne. Haittaako kun olen jo 60-vuotias ja painokin on päässyt nousemaan 110 kg:aan? Nyt on kuitenkin tuolla alapäässä sellainen kuumotus, että nuoren komean jätkän katselu vähän helpottaisi ;)

Niin, ja tunnet minut leuan alle solmitusta mustasta huivista, ruskeasta toppatakista ja pitkävartisista kumisaappaista :)

Äänestä

Tänään kyl ehtis. Eilen en ollut maisemissa

Äänestä

heih! vieläkö virkeä mummeli liikkuisi samalla suunnalla ja olis kiinnostunut samanmoisesta toiminnasta kuin aiemmin?
-seinäjoennuorijamppa24

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Levari85 kirjoitti:

Löytysköhän Ylistaron levarille naista, joka tykkäis katsella kun kolmekymppine komeekskin kehuttu jätkä runkkaa. Iällä ja koolla ei väliä. Ilmoita aika millon pääsisit, miel. päivällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu