Mistä voi muuttaa?

Selaimen Ikkunan kokoa, siis kun nyt avautuu uusi selain ikkuna pienenä ja haluisin sen avautuvan kuin ennenkin (eli suurena kun se avautuu toisen ikkunan päälle). Mistä tämän saa takaisin muutettua? :( Win XP.
1182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kun se on pienenä niin venytä se isoksi sitten se alkaa aukeamaan isona.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä kirjoitti:

Selaimen Ikkunan kokoa, siis kun nyt avautuu uusi selain ikkuna pienenä ja haluisin sen avautuvan kuin ennenkin (eli suurena kun se avautuu toisen ikkunan päälle). Mistä tämän saa takaisin muutettua? :( Win XP.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu