Satuttiin n. viikko sitten ti tai ke Turun Motivukselle treenaamaan, katselin sinua ja upean naisellista kroppaasi, ja vaihdettiin parit sanatkin. Nähtiin myöhemmin kaupungilla, ja katseetkin taisivat kohdata, olisi kiva tehdä lähempää tuttavuutta;)
Nainen, Motivus, Turku
M_Motivus_Tku
5264
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mee muualle vetämään hanskaas! Salilla treenataan, runkku.
Kiitos "arskaö" rakentavasta vastauksesta viestiin;)
Mä tein Elixiassa valituksen tälläsestä tyypistä joka jäi tuijottaan viereen ja ehdotteli treffejä. Tyyppi ei saanut enää käydä samalla salillä 3kk..ja kyllä olis sulle oikein. Yököttää tollaset jotka luulee niiin ittestänsä liikoja. Ja mikä hitto siinä on ettei salilla saa olla rauhassa kun joku ääliö tulee iskemään. Dorka!
Kannattaa mennä vain naisille tarkoitetullse salille, jos ei siedä miesten katseita, esim Lady Linelle, vai mikä se nyt olikaan nimeltään. Uskon kyllä että Elixia on varmaan antanut porttikiellon kyseiselle hepulle ja todennäköisesti heppu on vielä joutunut maksamaan täyden hinnan koko ajalta :D On se niin kusetuspaikka.
sielläkö