Miksi minä toimisin maakunnan ja Anvian hyväksi , kun Anviakaan ei ole tehnyt maakunnan ja minun hyväksi. Olemmme maksaneet hunajaa laajakaistayhteydestä pian kymmenen vuotta.
Meillä on ollut kolme osaketta, joista yhden myimme edellisen buumin aikana hyvään hintaa. Katsotaan nyt , mihin hintaan toinen myydään.
Meillä on ollut kolme osaketta, joista yhden myimme edellisen buumin aikana hyvään hintaa. Katsotaan nyt , mihin hintaan toinen myydään.
Vastaukset 11
Vanhimmat
.
Erittäin hyvä kysymys kun tälläkään hetkellä ei kaikilla toimi taas sähköposti ja pohjanmaan tiedotusmafia., korjaan tiedotusvälineet vaikenee asiasta
.
.
Täydellinen mediapimennys ilmeisesti Elisa kuvio ja tämä päälle oli liikaa
"Anvian palveluissa on häiriöitä, jonka takia Watson-palvelu ja Anvian sähköpostipalvelu ei toimi tällä hetkellä. Myös puhelinjärjestelmässämme ja konesalipalveluissamme esiintyy häiriöitä.
Anvian konesaleissa ollut häiriö on korjattu klo.14.00. Joissakin VPN-yhteyksissä esiintyy vielä häiriöitä. Häiriötä tutkitaan parhaillaan."
http://anvia.fi/node/2245
.
Njaa.
Tulevaisuudenlupaus: ei nuo hommat toimi ainakaan yhtään sen paremmin siinä vaiheessa, kun noista palveluista vastaa Elisa.
.. mutta asiakaspalvelu puskantiellä on viimosenpäälle ...
Puskantiellä ei ole enää muuta, kun palvelua yrittäjille.... Eps-torilla Anvia palvelee ns. tavallista rahvasta...
Antakaa vaan mennä Elisalle koko pas.a!! Saadaan osakkeesta 4000e/kpl...
tuo 8,90 euron perusmaksu vähän kyrsii ja vaikuttaa laitanko nimeä valtakirjaan.
Anvialle....
http://www.youtube.com/watch?v=3j5bxCsUAds
Wow.. Menee ihan kylmät väreet... Anvialle vaan onnea!!!
Luovuin juuri anvian pakkopaidasta ja vaihdoin liikkuvaan laajakaistaan. Hinta tipahti puoleen laitteen kanssa (40€>20€) ja nopeus parani.
Suosittelen kaikille. Anvian monopoli on tuhottava.
Alkuperäinen kirjoittaja puhuu asiaa!