Minä olen EvakkoPoika ryssän vihaaja ja sotakiihkoilija ja olen spermassani, kun kuulen sanan Hornetti ja Nato.
Minä olen EvakkoPoika ryssän vihaaja ja sotakiihkoilija ja olen
8
785
Vastaukset
- Anonyymi
Näitä löytyy valitettavasti Suomesta kyllä paljon
- Anonyymi
mitä siis löytyyy? Kerro fantasioistasi!!
- Anonyymi
Henkisesti häiriintynyt sinä olet.
- Anonyymi
Entäs sinä, onko kaikki kohdallaan? No ei ole, kun tuollaisia kirjoittelet!!!!
- Anonyymi
Evakon poikana minusta tuo on turhan provosoivaa.
- Anonyymi
Okei, noin on oikeus ajatella. Mutta tunnetko ryssän?
- Anonyymi
Se Avarakatseinen on aivan samaa sakkia. Oikia paikka on banjan takana ja siellä Naganin lähettämät terveiset.
- Anonyymi
Kiitos Sinulle muistamisesta !
Vaikka Sinulla tuntuu olevan mielessäsi Ryssien esittämät ja tekemät "vakio- ratkaisut" ongelmiin. Liikkuuko mielessäsi muita ratkaisuja, kuin nuo itä-rajantakaiset menetelmät?
Nyt meneillään ratkaisuyritys suuremmalla, kuin yksilötasolla = Ukrainassa Vl. Putinin "Erikois- Operaatio", joka muualla, siis koko maailmassa (kuin Putinin aivokopassa) kutsutaan sodaksi!
Karjalan palautus alkaa kohta olla taas ajankohtainen, kun tämä uudestisyntynyt Venäjä romahtaa ....Sen entisen Neuvostoliiton tavoin. On se Ryssien valtion muodostaminen senkaltainen demokratian irvikuva, ettei koskaan ole "loistavaa tulevaisuutta", saati kestävää kehitystä!
Mutta näitä yhdensortin uskovaisia Suomessakin edelleen ! riittää.... !
Se Avarakatseinen
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723023
- 552675
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322285- 792168
- 951976
- 351785
- 121556
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171517Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301350Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291329