Minä olen EvakkoPoika ryssän vihaaja ja sotakiihkoilija ja olen spermassani, kun kuulen sanan Hornetti ja Nato.
Minä olen EvakkoPoika ryssän vihaaja ja sotakiihkoilija ja olen
8
813
Vastaukset
- Anonyymi
Näitä löytyy valitettavasti Suomesta kyllä paljon
- Anonyymi
mitä siis löytyyy? Kerro fantasioistasi!!
- Anonyymi
Henkisesti häiriintynyt sinä olet.
- Anonyymi
Entäs sinä, onko kaikki kohdallaan? No ei ole, kun tuollaisia kirjoittelet!!!!
- Anonyymi
Evakon poikana minusta tuo on turhan provosoivaa.
- Anonyymi
Okei, noin on oikeus ajatella. Mutta tunnetko ryssän?
- Anonyymi
Se Avarakatseinen on aivan samaa sakkia. Oikia paikka on banjan takana ja siellä Naganin lähettämät terveiset.
- Anonyymi
Kiitos Sinulle muistamisesta !
Vaikka Sinulla tuntuu olevan mielessäsi Ryssien esittämät ja tekemät "vakio- ratkaisut" ongelmiin. Liikkuuko mielessäsi muita ratkaisuja, kuin nuo itä-rajantakaiset menetelmät?
Nyt meneillään ratkaisuyritys suuremmalla, kuin yksilötasolla = Ukrainassa Vl. Putinin "Erikois- Operaatio", joka muualla, siis koko maailmassa (kuin Putinin aivokopassa) kutsutaan sodaksi!
Karjalan palautus alkaa kohta olla taas ajankohtainen, kun tämä uudestisyntynyt Venäjä romahtaa ....Sen entisen Neuvostoliiton tavoin. On se Ryssien valtion muodostaminen senkaltainen demokratian irvikuva, ettei koskaan ole "loistavaa tulevaisuutta", saati kestävää kehitystä!
Mutta näitä yhdensortin uskovaisia Suomessakin edelleen ! riittää.... !
Se Avarakatseinen
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.707966Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m846025Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,785513Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot675436Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1124687Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1202441Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41311Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71304Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa421129Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko501110