Oon neitsyt tyttö ja ollaan puhuttu mun poikaystävän kans että ottaisin suihin siltä mutta en tiiä yhtää miten se pitäs tehdä "oikein" ku sanoin vaa sille että en osaa ni se sano että se muna kannattaa ottaa käteen eka ja sitte vasta suuhun mutta en oikeesti osaa nii jotai jelppii kiitos jos etukäteen :)
AUTTAKAA
7
2837
Vastaukset
- Niinnojooo
Nii siis otat vaa siitä kii sit seuraavaks suuhu. Laitat huulet sillee hampaiden etee et ne ei raasta sitä pitkin :D
- runkkarivain
Aivan väärin, hampaita tulee aivan ehdottomasti käyttää. Tekee gutaa kun hampaat hieroo kullia!
- Asiantuntija_
Vaikka ap onkin mies, niin ehkä joku tyttö lukee tätä. Aluks muna käteen, sit suuhun et se vähän liukastuu ja sit runkkaat sitä NOPEILLA vedoilla ja alat nuolla ja imeä. Ihan jees on myös, jos terska on suussa ja runkkaat sitä samalla.
- Suuseksionkivaa
Harjoittele jäätelöpuikon kanssa. Jos saat syötyä Classic-puikon ilman, että suklaakuori lohkeaa, niin olet jo oikeilla jäljillä.
- Lahjamiehelle
Muistele, että miltä näytti hampaaton mummo tai pappa, matki sitä vetämällä huulet hampaiden päälle. Sitten avaat suusi suhteellisen suureksi ja ota poikaystäväsi penis käteesi hellästi. Nojaudu hieman eteen päin, kunnes peniksen pää on suussasi. Voit joko pitäytyä siinä tai ottaa penistä syvemmälle suuhusi, kohti nielua.
Muista, että poikaystäväsi ei saa tässä vaiheessa laittaa käsiään pääsi ympärille ja ikään kuin "juntata" päätäsi kohti itseään. Sinä määräät, että mitä teet ja missä tahdissa ja poikaystävän pitää ottaa se saatu vastaan lahjana sinulta. Suihinotto ei ole suoritus vaan nimenomaan kaunis, rakkauden lahja, tyttöseni.
Jos haluat, niin voit tehostaa tuntemuksia sillä, että kuvittelet kätesi vaginaksi peniksen ympärillä ja sitten liu-utat kättäsi peniksen selässä ylös ja alas, varteen ja terskan kärkeen. Terskan alue on herkkää, joten varo käyttämästä voimaa ja niitä hampaita.
Kysy, mikä tuntuu poikaystävältäsi hyvältä ja säilytä mieluiten katsekontakti, jolloin opit uutta. Nautit ehkä itsekin, kun näet, että poikaystäväsi nauttii. - kjkjkjkjkjkjk
kerro miten meni heiluiko kitapurje sulla
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle442992Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖362631Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532584Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1022258Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle482094Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3421893- 1501546
- 731408
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231188Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.281175