Näin tänään kirkonkylällä mustanmiehen !!. Olin menossa kysymään, että millä asioilla liikkuu, niin ei osannut edes suomea !!. Toivottavasti ei oo enempää tulossa !!
Mutamies virroilla !!!!
19
510
Vastaukset
- sinep
Pullottiko housuissa?
- bmwtypy
Tietenkin !! Koska mustalla miehellä on aina ISO !!
- Oi karampaa.
Nyt alkaa pelkään paikalliset maa ja muta jussit et tumma etelän
mies vie nää talkkuna jauhoja syövät riipputissit. - anali ana
Bmw typylle tiedoksi mustalla miehellä ei aina ole iso ,sillon on iso jos peräaukko repeää hyvin voideltuna.
- bmwtypy
Minulla on vain hyviä (isoja) kokemuksia mustistamiehistä ja niitä on paljon, mut ei tarpeeksi ;)
- Lyhyt onni.
Juu nää paikalliset kalpea naamat ei osaa kuin kadehtia ihmekkös tuo jos kikkeli on vain 10.5 senttiä. Ei auta kuin tulla uskoon niin
ei ämmä mee lakupojan kanssa ja jää lehmät ja siat ruokkimatta. - ippimin
Joko mysteeri on selvinnyt ? Kiertelin viikonloppuna Virroilla keskustassa, jos olisin vaikka nähnyt kyseisen henkilön. Ei näkynyt missään, eikä kukaan ollut kuullutkaan moisesta. Taitaa olla paskapuhetta taas.
- huolestunut98
Kaiken maailman sekopäitä nykyään virroilla . Varmaan joku kanjan poltteli sekin
- bmwtypy
Oli ISO !!!!
- anaalikark
Hoiteleeko myös poikia ?
- bmwtypy
anaalikark kirjoitti:
Hoiteleeko myös poikia ?
Toivoa sopii, meinaa jos haluut oikeasti isoa, niin nyt olis tarjolla. Vieläkin sulkijalihas hellänä ja suu limanen ;)
- anaalikari
bmwtypy kirjoitti:
Toivoa sopii, meinaa jos haluut oikeasti isoa, niin nyt olis tarjolla. Vieläkin sulkijalihas hellänä ja suu limanen ;)
Oi kauheeta, kuulostaa ihanalta
- bmwtypy
Onko mustiamiehiä näkynyt ? Olin vähän toisaalla tsiikailemassa tarjontaa ;)
- hammaskeijuneekeri
Kerran olin marttibaarissa ja meinasin säikähtää kun siellä pimeellä käytävällä valkoset hampaat leiju vastaan.
- rupujuttu
Taas kalpeanaamat pelkää et mustamies panee näitten ihraniskojen vääräsääristä muijaa. No paneehan se näitä se on varmaa.
- Agatata
Musta bambunsyöjä nähty eilen. Miehet hälytystilassa ja akat pirttiin
- WhiteVirdois
Ajettiin mutiaiset pois viime talvena !!!!
- Monia
Tänään mutiaisia näkyi oikein lauma, ainakin viisi. Kyllä niitä on siis Virroilla.
- raiskareitakaikki
Ja varmasti alkaa tulemaan lisää keuruulta, kun se vastaanottokeskus tulee. Naiset voivat unohtaa lenkkeilyt sitten
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723103
- 602834
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322395- 792208
- 602043
- 952016
- 121606
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171567Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301410Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?351408