Kieli irti?

poijka

Hei!
Tuli tuossa suudeltua tytön kanssa ja se imi lujaa mun kieltä. Nyt huomasin että kielen alla oleva helttamainen systeemi kielen etuosasta näyttää revenneen / kadonneen. Jälellä on vain sellasta valkosta arpea tms.

Onko tuo vaarallista? Pitäskö mennä lääkäriin vai mitä?

8

4175

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • man

      Ens kerralla anna munaa suihin, jos kerta on kova imu. Se tuntuu kuule mahtavalta...

    • uhrina minäkin :___:

      exä imi kans semmosel tehol et repes se purje kielen alta. verta ruiskus jne. Uusiutuu jos uusiutuu muttei vaikuta mitenkään vaikka repeää hieman. täysin tarpeeton pala suussa.

    • girlie

      Mulle on sattunu ihan sama, eksä imeskeli aika kovalla teholla ja se kielen alla oleva homma repes. Aluksi kyllä sattu nii kipeää, että puhuminenki ja kielen liikuttaminen sattui. Ja viikon tai kahdenki suutelutauon jälkeen alkoi sattumaan uudelleen. Enää ei kyllä ole millaistakaan ongelmaa.

      Veljelläni oli ärrä vika ja häneltä leikattiin se kiinnike lääkärissä tai "katkaistiin", jotta hän oppi sanomaan ärrän, joten periaatteessa sama homma.

    • Anonyymi

      No mee lääkärille jos siltä tuntuu ei oo mun ongelma

      • Anonyymi

        Eiköhän ongelma ole jo korjattu 20v vanha juttu buaahaa.


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Mulla kerran alkoi kalu vuotamaan kun olin tytön sisällä, ensin luutiin että tytöllä alkoi kuukautiset kesken kaiken mutta veri tulikin minusta.

    • Anonyymi

      H­­­ei! Oma str­­eam. Sisää­­­nkäynti kaikille, jotk­­­a haluav­­­at pi­tää ha­­­uskaa 👉 http://aram-us.com/H/X2t0B4

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      22
      3984
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      31
      3457
    3. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      53
      3264
    4. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      5
      3253
    5. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      122
      2879
    6. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      23
      2641
    7. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      116
      2340
    8. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      2155
    9. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      28
      1747
    10. IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!

      "Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk
      Maailman menoa
      154
      1494
    Aihe