Miksi kaikki nauraa Tuksulle?

Kerätään tähän syitä miksi kaikki nauraa Tuksulle:
-hampaat kaatiskamaa
-puliakan naama
-tynnyrivartalo
-ainoat miesfanit ovat Penna ja Diamond Vain, molemmat epäselviä transuja
-esiintyminen räkälöiden lattiolla tuhannen päreessä

Laittakaa lisää mitä keksitte...
14247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

- uskovainen typerä luuseri :-):-):-)

Äänestä
  • Siksi nauravat, että voivat tuntea itsensä häntä paremmaksi.

    Äänestä

Noilla naurajilla ei ole sairaudentuntoa ja muutenkin niillä on huono itsetunto. Ne kokee olevansa pienen hetken parempia, kuin Johanna.

Äänestä
  • Haista, Raili, vit-tu!!! Taas täällä puolustelemassa inhottavaa valehtelijaa ja narsistista rikollista!!! :-):-):-)

    Äänestä

  • Suuri nauraja kirjoitti:

    Haista, Raili, vit-tu!!! Taas täällä puolustelemassa inhottavaa valehtelijaa ja narsistista rikollista!!! :-):-):-)

    Meepä seljälles, niin josko silloin se haju tulisi tänne asti.

    Äänestä

  • railisuominen kirjoitti:

    Meepä seljälles, niin josko silloin se haju tulisi tänne asti.

    Ei reps, toi oli hyvä! Paras vastine tuohon haistatukseen mitä olen ikinä kuullut! xD

    Äänestä

  • railisuominen kirjoitti:

    Meepä seljälles, niin josko silloin se haju tulisi tänne asti.

    Totta puhut...tunkki kun on selällään noilla keikoillaan, niin eturivi todellakin pyörtyy .......hajuun.

    Äänestä

Eihän sille voi kuin nauraa kun hien, hilseen ja ulosteiden kuorruttama, turvonnut keski-ikäistynyt, sekakäytössä rypevä hirvitys kiven kovaan uskoo olevansa joku maailmaluokan lumoojatar, josta rikkaat YTM:it kilpailevat verissä päin.

Tunkki kai juurikin pelkää pilkkoutuneiden hampaiden haittaavan miehen saantia mutta ajattelis asioiden valoisaa puolta kun kerran tykkää purra tuntemattomia naisia poskesta: Noilla särmillähän saa todella ilkeää jälkeä aikaiseksi!

Äänestä

Jaa miksikö kaikki nauraa tuksulle....tuohan on ihan selvä juttu, tuksuhan on niiiiiin hauskan näköinen että kaikkia naurattaa..:-))

Äänestä

Koska se on niin narsistinen paska, että kuvittelee itsestään liikoja. Se naurattaa makeasti. Sitten sen jättilörppöhuulet. Sen ylimieleiset jutut. Sen käytös. Sen luonne..kaikki naurattaa magiasti.

Äänestä

Ihan ylitse kaiken se jatkuva, loputon julkinen omista valheista käryäminen.
Se naurattaa itseäni eniten, ei niinkään nää ikävät jutut mitä tuolle tapahtuu, niistä tulee kyllä lähinnä sääliolo ja kuvotus.
Ja mielestäni paras anti on nimenomaan juuri näätien kommentit, ei niinkään se madamen oma anti, vaan just se kommentointi niihin.
Tuun ite varmaan kuolemaan siihen kun vedän iltamurkinat henkitorveen joku ilta näätien kommentteja lukiessani, enkä ollenkaan epäile etteikö joku olis sillä tavoin jo päättänytkin päivänsä.

Äänestä

Mua ei naurata. Sekokäyttäjän käytös säälittää ja ällöttää mua.

Äänestä
  • Kuule kyllä tunkin touhut oksettaa ihan kaikkia ihmisiä.
    Jopa näätiä.
    Mutta se on ite tehnyt niin kauheita, ettei voi vain päähän taputella.
    Sekakäyttökään ei ole mikään tekosyy.
    On ihan oikein näyttää paheksuntansa pahoille ihmisille. Kilttien kohdalla asia on ihan toinen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hihittelijä kirjoitti:

Kerätään tähän syitä miksi kaikki nauraa Tuksulle:
-hampaat kaatiskamaa
-puliakan naama
-tynnyrivartalo
-ainoat miesfanit ovat Penna ja Diamond Vain, molemmat epäselviä transuja
-esiintyminen räkälöiden lattiolla tuhannen päreessä

Laittakaa lisää mitä keksitte...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu