Hei, sain verotuspäätöksen, joka vaatii minulta jatkotoimenpiteitä, mutta mikään verkkopalveluistanne ei vastaa ongelmaani, enkä pysty soittamaan toimistoonne ulkomailta. Mihin pystyisin ottamaan yhteyttä sähköisesti?
Verotoimistoon yhteydenotto ulkomailta
3
136
Vastaukset
Joku täällä jo samaa kyseli.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12547907
Jos puhelimellasi/liittymälläsi ei voi soittaa ulkomaille, niin keinot ovat joko tulla käymään (kallista) tai hankkia sellainen puhelin/liittymä, jolla pystyy soittamaan (*.
Numerohan on: 358 20 697 000
(* Josko joku ystävällinen sielu ostaisi sinulle vaikka prepaid liittymän Suomesta ja postittaisi sinulle...Hei ja kiitos kysymyksestä "Meri68".
Veroilmoituksen tiedot on mahdollista ilmoittaa sähköisesti vain Veroilmoitus verkossa -palvelussa keväisin kun palvelu on avoinna. Muuna aikana tiedot täytyy ilmoittaa kirjallisesti verotoimistoon.
"RipsaK" onkin tuossa edellä linkittänyt viestiketjun kuinka soittaa ulkomailta Verohallintoon.
Syysterveisin
Sanni Verotiimistä- Työmies 10
No ette sitten antaneet julkaista kysymystäni vero- tai joku muun virkailijan tapaisen lähettämästä uhittelukirjeestä.? Lähettämässäni viestissä on jokainen kirjain totta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse814620Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1093837Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1763627Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.632062Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575711928Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.781268- 1281125
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1401050- 49979
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä26891