JOKO VΙTUTTAA?

Joko kaikkialta päälle tulvivien emätinhiiva-, ummetus- ja peräaukon kutina -lääkkeiden mainonta alkaa ärsyttää?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ala. Katson vain maksukanavia. Mr green, john&vera, kolikkopelit, tuhat vitun muuta nettikasinoa ja rahaa pelaamiseen lendosta! Sitten pari minuuttia ohjelmaa ja samat mainokset. No onneksi viasatin kanavilla ei ole ollenkaan mainoksia, niin vaihdan historylle tai explorelle kun riittävä vitutustaso on saavutettu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nääs nääs kirjoitti:

Joko kaikkialta päälle tulvivien emätinhiiva-, ummetus- ja peräaukon kutina -lääkkeiden mainonta alkaa ärsyttää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu