Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miehet, puhukaa mulle rivoja

S-posti on [email protected]. Olin siis tummemman ja pidemmän kaverini kanssa dildoilemassa juuri nyt. Takki oli ja vaaleat hiukset -ei housuja yllä ny!!!

Nämä tiedot tässä siis siksi että tiedät minun olevan sama henkilö :)
3128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Seksikästä! Olen kiinnostunut seksistä.

Äänestä

hetken päästä; miehet lähettäkää mulle rahaa ja niin pois päin

eli kiimaset peräkammarinpojat järjestäytyneen huijausliigan koukkuun

Äänestä

...rivoja, rivoja, rivoja, rivoja, rivoja...riittääkö?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aleksandralla asiaa kirjoitti:

S-posti on [email protected]. Olin siis tummemman ja pidemmän kaverini kanssa dildoilemassa juuri nyt. Takki oli ja vaaleat hiukset -ei housuja yllä ny!!!

Nämä tiedot tässä siis siksi että tiedät minun olevan sama henkilö :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu