Ruotsidemokraattipomo akkulataamolle

http://www.hs.fi/m/ulkomaat/a1413513762522

Siirtolaisvastaisuus vie hermot...
562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei ole helppoa olla uusi Heinrich Himmler

Äänestä

Ihminen joka välittää toisista eikä rakentele hysteriaa elää valossa eikä pimeydessä. Viha ja pelko vie voimavarat.

Äänestä

Mies romahti punavihreän hyökkäyksen paineessa ja alkoi vakavissaan miettiä onko järkeä olla sättimässä jatkuvasti muslimeja ja tummaihoisia.

Äänestä

http://www.adressit.com/tasa-arvoinen_sananvapauslaki_suomeen

Uusi raportti viharikoksista USA:ssa: "When hate crimes against blacks were reported in 2013, Latinos were the suspects 62% of the time. When the victim was Latino, the suspect was black 71% of the time."

Eli ns.vähemmistöt enemmänkin tuhoavat toisiaan, valkoiset harvoin tekevät pahaa. Tässä vielä kuva:
http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1375/3759/original.jpg
Valkoisia amerikkalaisia ei edes mainita mahdollisina uhreina!

Taistele sinäkin rasismia vastaan ja allekirjoita tasa-arvoinen sananvapauslaki matkalla rehellisyyttä kohti.

Äänestä

Ennen kuin sota todella alkoi JOSEPH Gebhard Himmler lähetti elossa olevan tyttärensä Irminan Englantiin, JOSEPH salakuljetti Irminan ulos maasta suojellakseen häntä JUUTALAISIIN kohdistuneelta vainolta.

Gudrun Himmler, natsijohtajan Heinrich Himmlerin tytär on jo vuodesta 1951 kuulunut Stille Hilfe-organisaatioon, jonka pyrkimyksiä on natsien löytäminen ja pidätyksissä avustaminen.

Katrin Himmler on Heinrich Himmlerin veljen tytär, hän on naimisissa ISRAELILAISEN kanssa ja heillä on yhteinen JUUTALAINEN lapsi.

Matthias Göring Goes Kosher, Matias on natsijohtajan Ernst Wilhelm Göringin poika, Matthias asuu ISRAELISSA, rakastaa israelilaisia viinejä ja kosher ruokaa, kaulassa Matthiaksella on davidin tähti kaulakoru ja hän aikoo kääntyä JUUTALAISUUTEEN.

Hilde Schramm on Hitlerin arkkitehdin Albert Speerin tytär, hän tekee työtä Berliinin JUUTALAISTEN ja kristittyjen välien parantamiseksi, lisäksi hän on perustanut rahaston, jolla tuetaan JUUTALAISIA naisia.

Monika Goethin isä oli keskitysleirin nazikomentaja, joka ampui parvekkeeltaan lapsiaan kantavia naisia.

Näyttääkö Monika arjalaiselta...vai ju....?

Hitler: Begruender Israels, Eichmann was a full-blooded JEW.

Adolf Eichmann oli täysverinen juutalainen.

According to Eichmann himself, he was a radical Zionist.
Adolf Eichmann identified himself as a Zionist in 1939 in a conversation with Anny Stern.

Adolf Eichmann sanoi Anny Sternille "Olen radikaali zionisti"

"[H]ad I been a Jew, I would have been a fanatical Zionist. I could not imagine being anything else. In fact, I would have been the most ardent Zionist imaginable."—A. Eichmann, "Eichmann Tells His Own Damning Story", Life Magazine, Volume 49, Number 22, (28 November 1960), pp. 19-25, 101-112; at 22.

Näyttääkö Adolph Eichmann juutalaiselta?

http://cdn2.spiegel.de/images/image-197899-panoV9free-qqkh.jpg


http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01595/Eichmann_1595624c.jpg


...entä miltä näyttää tämä nazirikollinen?

http://www.executedtoday.com/images/Reinhard_Heydrich_stamp_big.jpg

http://fi.wikipedia.org/wiki/Reinhard_Heydrich

Reinhard "Prahan teurastaja" Heydrichin kuoleman jälkeen on esitetty joitakin todisteita, joiden mukaan Heydrichillä olisi ollut juutalainen isovanhempi.

Sekin on mahdollista, että Hitler ja Himmler olisivat tietäneet tämän tosiseikan. Sekarotuisena häntä ei olisi hyväksytty SS:n jäseneksi.

SS:n entinen tiedustelujohtaja Walter Schellenberg on 1950-luvulla väittänyt Heinrich Himmlerin kertoneen hänelle, että Heydrichin suvussa olisi Süss-niminen sukulainen.

Heydrich oli tämän tarinan mukaan tunnustanut Himmlerille vuonna 1935, jolloin Himmler oli vielä sivussa vallan ytimestä, että hänen yksi isovanhempansa olisi juutalainen.

Tästä olisi kuulemma kerrottu Hitlerille ja tämä olisi tehnyt Heydrichistä erikoistapauksen. Tämän jälkeen Heydrichin syntymäpaikan Hallen rekisteristä olisi poistettu tietoja Heydrichin suvusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rasisti murtuu! kirjoitti:

http://www.hs.fi/m/ulkomaat/a1413513762522

Siirtolaisvastaisuus vie hermot...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu