Olen 20v neitsyt eikä kukaan ole ikinä vielä koskenut muhun. Mun tekee kokoajan niin mieli ja mielessä pyörii kaikenlaisia fantasioita mm. työkavereista ja erilaisissa tilanteissa kuten auto, sauna, suihku, luonto, jopa työpaikkakin. Myös tuntemattomienkin hyvännäköisten miesten katseet saavat ajattelemaan tuhmia. En edes pysty helpottamaan oloani tyydyttämällä itseeni koska asun vielä kotona ja aina on joku talossa. Mutta silloin harvoin kun saan mahdollisuuden olla kotona yksin niin se tuntuukin niin taivaalliselta. Mutta nämä halut ovat menneet siihen pisteeseen että alapää suorastaan huutaa toisen kosketusta ja ajatus siitä että mies hellästi sormeilisi, nuolisi ja hoitelisi mua saa pinppini sykkimään. Tämä alkaa masentamaan :S Onko tämä normaalia? En kuitenkaan haluaisi antautua kuin omalle tulevalle rakkaalle mistä lie senkin vielä löytäisin. Onko kenelläkään muulla käynyt näin??
Kokoajan tekee mieli
10
480
Vastaukset
- 10+10
mikäs siinä, yhteystietoja vaan jakoon
- meminirkki1
Niimpä yhteystietoja jakoon. saat samalla asunnonkin jos juttuuntullaan.
Itse olen mies, 28 vuotias, ja olen kyllä asunut yksikseni nyt 8 vuotta mutta olen yhä yhtä kokematon olen kuin olin syntyessäni.
Itsellä on myös ollut samoja ajatuksia mutta aika menee ja menee. Joskus toisinaan masentaa mutta yritän pitää mielen hyvänä ajattelemalla että kuinka hyvä moneen muuhun maailman verrattuna itsellä kuitenkin on loppujen lopulta mennyt. Joskus tuntuu että se ei vain riitä mutta yritän silti kovasti olla sen vaivaamatta liikaa. En usko että ajattelussa tai elämäntavoissa olisi mitään pahaa mutta mihin tämä tulee loppujen lopulta riittämään, jaa-a sen tulee näkemään?
Koulua ja töissä on tullut oltua ja harrastuksia on kokeiltu mutta omalla kohdallani kärsin vähän sosiaalisen tilanteiden pelosta ja lisäksi en ole itsevarma itseni suhteen vaikka yritän tietysti kovin olla näyttämättä sitä muille. Loppujen lopulta kaikki nämä ovat kuitenkin aina jääneet omaan arvoonsa. Olen kuitenkin ollut suurimman osan elämästäni yksin joten olen jo aika pitkälti tottunut siihen vaikka tietysti toisinaan toivoisikin siihen vielä muutosta.
Olen tietysti vähän huono neuvomaan tässä asiassa mutta jos sinulla on hyviä ystäviä, voisit ehkäpä puhua heille tilanteestasi ja he voisivat ehdottaa sinulle hyviä ehdotuksia. Tai voisithan sinä kokeilla harrastuksen kautta muutosta, ainahan sitä voisi yrittää.Saakos udella että missäpäin neitonen asustelee? ;)
- HumpuukiA
Trolli! Viestisi täyttää kaikki trollin merkit.
- käynyt näin??
alapää suorastaan huutaa toisen kosketusta ja ajatus siitä että mies hellästi sormeilisi, nuolisi ja hoitelisi mua saa pinppini sykkimään. Tämä alkaa masentamaan :S Onko tämä normaalia?
Onhan se ihan normaalia. Onko mielestäsi paha olla normaali?
”En kuitenkaan haluaisi antautua kuin omalle tulevalle rakkaalle”
Tuo ei ole normaalia vaan enemmänkin mahdoton ”sääntö”. Ei mistään voi tietää kuka on tuleva rakas. Rakkaus ei ole seksiä eikä päinvastoin, mutta rakastuminen saa seksin tuntumaan houkuttelevammalta.
”mistä lie senkin vielä löytäisin. Onko kenelläkään muulla käynyt näin??”
Etsivä löytää jos haluaa. Ihan liian monelle pihtarille käy noin. Arvaa mistä katkeria vanhojapiikoja tulee? hanki panoseuraa
laita viestii
- pieta00
ehdottomasti laita viestii.
laita viesti ma autan sulle..
[email protected]
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2722410Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä2991289- 1081201
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831201Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581145Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi811096- 44962
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi67897Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa22860- 33767