Viski ja konjakki on hyvää

Minusta herkullisin viski on Lagavulin. Maailman ihanin asia on nousuhumala ja raukea kankkunen.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jokaisella makunsa.
Itse en juuri välitä. Lennoilla viski ja konjakki löyhkää monta penkkiriviä. Minusta lennoilla ei pitäisi myydä vahvasti haisevia juomia. On todella epämiellyttävää.

Äänestä

Viinan juonti on ihanaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juon päivittäin kirjoitti:

Minusta herkullisin viski on Lagavulin. Maailman ihanin asia on nousuhumala ja raukea kankkunen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu