Citroen C4 + alumiinivanteen pultit

Ostin käytetyn c4:sen ja mukana tuli talvirenkaat aluvanteilla. Voikohan ne laittaa kiinninyt nyt allaolevien peltivanteiden pulteilla? Myyjä ei mukana ainakaan antanut aluvanteille omia pultteja... Vanteet on Citroenin omat merkiltään.
31566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei voi tietää ja se merkki siinä vanteen keskireiässä ei kerro onko vanne Sitikan, vaan niitä lätkiä laitetaan tarvikevanteisiinkin. Jos molemmat vanteet on taatusti Sitikan alkuperäisiä varusteita niin silloin yhdet pultit voi riittää.

Äänestä

hei tää on varmaan väärä palsta mut tunteeko kukaan elina kev.. mitä hälle kuuluu.laittakaa viestiä kiitos.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaapasjuupas kirjoitti:

Ostin käytetyn c4:sen ja mukana tuli talvirenkaat aluvanteilla. Voikohan ne laittaa kiinninyt nyt allaolevien peltivanteiden pulteilla? Myyjä ei mukana ainakaan antanut aluvanteille omia pultteja... Vanteet on Citroenin omat merkiltään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu