http://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksi/2014101718755924_lz.shtml
Kunnon pesu vähintään kerran päivässä Fairylla ja pulloharjalla tai astainpesuharjalla pitää värkin vetreänä !
Kunnon pesu vähintään kerran päivässä Fairylla ja pulloharjalla tai astainpesuharjalla pitää värkin vetreänä !
Vastaukset 26
Vanhimmat
pesun jälkeen vielä döä päälle.
Vältä rajua pesua kodinputkimiehellä, tai muilla tukoksia avaavilla kemikaaleilla. Suositeltua on soitaa putkiliikkeeseen ja tilata sieltä ammattitaitoinen putkimies hoitamaa ongelmat kuntoon. Jos putki tuppaa talvella jäätymään, ei ole sitä itse pidä lähteä sulattelemaan, vaan aina putkimis paikalle.
Meillä on työttömiä koneinsinöörejä
No ei insinööreistä käytännön töihin ole.
>>Espanjalaistutkimuksen mukaan miehen siemennesteellä voi
olla ikääntymistä torjuva vaikutus, sillä se sisältää nuorekkuuden
kannalta tärkeitä hormoneja ja rasvahappoja.>>
Tätä iltalehdenkin mainitsemaa samaa asiaa olen korostanut sekä entisille tyttöystäville että kahdelle vaimolle.
Suihinotto ja miehen ejakuloiminen naisen kasvoille ja rinnoille, se on sitä kaikkein parasta ihovoidetta ja nuorennusseerumia naisen iholle.
Aloittajan pitäisi myös pitää kunnossa yläpäänsä joka tuntuu olevan pahasti vinksahtanut. Hyvä olisi myös oppia vihdoinkin joskus pitämään turpansa kiinni jos mitään ei kysytä.
Monet uskoo, että niissä myrkyissä kuolee ebola- viruskin.Ei pysty Afrikan pöpöt meidän naisiin .Turha sitä on pestä,käyttö on tarkoitettu koneinsinööreille
>> Turha sitä on pestä,käyttö on tarkoitettu koneinsinööreille
Hitto kun sanoit osuvasti. Nyt rupesi koneinsinöööriä täällä panettaa oikeen urakalla. Meen heti kattomaan onko naisystävä hereillä vai sunnuntaitirsoilla.
Jos on sopivassa asennossa kyljellään, niin voin hoitaa hommat kyselemättä varovasti takaapäin. Tyttö tuskin kovin paljoa koko asiassa vaivautuu, käyn vain hiukan rasvaamassa naisihmiseni koneistoa.
> 4. Vältä pitkiä pyörälenkkejä
> Pitkät pyörälenkit voivat olla haitaksi, ainakin jos häpyhuulesi ovat
> kovin ulkonevat. Satulan aiheuttama hankaus voi venyttää niitä entisestään.
En ollutkaan huomannut että Iltalehdestä on tullut näin suorasukainen pornolehti.
Pillunhuulet ja niiden venyminen pyöräillessä, tällaisesta asiasta puhutaan lehdessä ihan ohimennen vaan.
Mikä tuossa on pornoa, kun naisia kehotetaan huolehtimaan alapäänsä kunnosta ?
Suomalaista naista, kun ei KOSKAAN saisi mitenkään ohjata pitämään huolta alapäästään.
Miehille on jo ala-asteelta asti käsketty vetämään se esinahka taakse aina virtsatessa ja aina pesun yhteydessä vetää esinahka taaksen ja saippuan kanssa kunnolla hinkata se alusiho puhtaaksi.
Miten ratsastus hevosella vaikuttaa häpyhuuliin, kun meno on sellaista pompivaa ?
liiskaahuulet.Niistä tulee yhtä viettelleviä kuin mustan Afrikan paksuimmat huulet
Vanha-sanonta käy kuin vitun-pesu talon saippualla, on se
"Tyttö tuskin kovin paljon koko asiassa vaivautuu" Kokemukseni mukaan suomalainen nainen toimii harkitsevasti ja vaistonsa mukaan. Muistuttaa hyvin paljon koiraa, joka nostaa jalkansa valotolppaa vasten rauhallisesti ja ilmeettömästi merkatessaan reviirinsä.Onnittelen jos rakkauden Jumala on siunannut sinulle "kylmäverisen"
VITULLE!
Antaa naisten keskustella keskenään näistä jutuista.
http://www.demi.fi/keskustelut/keho/minkä-takia-alapääni-haisee-niin-pahalle
http://www.iltasanomat.fi/terveys/art-1288398664952.html
Näitä aiheita on koko google täynnä.
http://www.missmix.fi/keskustelut/ketju/39
Taitavatten Haadeksen koirat olla
"asiantuntijoiita" alalla kuin alalla.
Missähän kulkis ihmiskäytöken ja kaikkien rääkkienkin rajat
- silleen kuulostaa jotenkin törkyiseltä, paitsi teot, myös puheet.
Oletko pitänyt puutarhasi kunnossa ?
Menkääpäs pikkupuberteetit kysymään äidiltä noista alapäänpesuongelmista. Hän jos kuka osaa antaa asiallista tieton niin tytöille kuin pojillekin.
Olisi hyvä jos naisetkin pesisivät silakkansa.
Pahan inflaation kärsinyt kiinnostavuudessaan etenkin suomineidon pilkka. Sielt kaikki tauditkin leviää, ebolat sun muut kun tunkevat sinne kaikkea mitä eteen sattuu yhtään ajattelematta tai sammuneina.
Pillu hierontaa
Jaathan tavaraasi riittävän monelle ja riittävän usein, niin paikat pysyvät kunnossa.
Annathan panna paljaalla ja päästää spermat sisään vittuusi, niin paikat pysyvät kunnossa. Huora, kaikille jaat kokoajan vittuasi.
Ei vehkeet käyttämällä kulu.
Nykyajan nuorilla naisilla onkin kauhea dunkkis alapäässä festareiden kolmantena päivänä. Eivät ole jaksaneet pestä paikkojaan intiimien kanssakäymisen jälkeen vaan saaneet ns. festaripimpan.
Muistakaa pitää pimppa puhtaana