Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

mikä on paras asento saada orkut kokemuksia............

moi mikä olisi paras tapa saada olen poikaystäväni kanssa kokeilut kaikkea mutta kun ei tuu olisiko jotain neuvoja
1020360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kaikkea kokeiltuaan mies halusi laittaa vehkeen naisen korvaan. "Ei käy,minusta voi tulla kuuro" Tähän mies:"No eihän sinusta tullut mykkäkään"!

EI KUN KOKEILEMAAN JA TSEMPPIÄ!

Äänestä
  • Tohon ei jää jäljelle kuin toive yhteyden-
    otosta... Ennenkuin sokeus tmv. iskee:::))))


    T: Siru

    Äänestä

Moissan! Meillä myös tyttöystäväni kans sama ongelma, mut tuntuu että ratkaisu on siinä, että samaan aikaan kun ollaan yhdynnässä niin joko sinä hierot klittaa, tai joko poikaystäväsi. Eiköhän se siitä helpota sitten!;)

Äänestä
  • Meritähti. Mies saa kädet vapaana tehdä kaikkea "mielenkiintoista""...mmm

    Äänestä

  • kokeillu kirjoitti:

    Meritähti. Mies saa kädet vapaana tehdä kaikkea "mielenkiintoista""...mmm

    ...ja lopettaisit poikien kanssa leikkimisen

    Äänestä

Nainen (minä) päällä. Siinä tuntuu olevan homma paremmassa kontrollissa.

Tosin toimivat monet muutkin asennot - mutta tuo parhaiten.

Äänestä

Tää löydettiin ihan vahingossa. Minä olen alla selälläni. Vedän vasemman jalkani sivulle koukkuun. Naiseni tulee päälleni makaamaan sen koukussaolevan jalkani päälle. Hänen vasen jalkansa jää minun toiselle puolelle ja oikea jalkojeni väliin. Eli lantiostaan hän on minun päälläni mutta ylävartalo minun vasemmalla puolella. Jalat meillä siis on minun vasemmalta lukien: Minun vasen jalka, hänen oikea jalka, minun oikea jalka ja hänen vasen jalka. Tästä asennosta pääsen ihan pohjaan ja samalla kaluni tyvi hieroo hänen clitoristaan. Voin puristella tosi hyvin hänen upeaa peppuaan.Ja laukeaminenkin on hyvä ajoittaa samaan aikan. Joskus on sitten nukahdettu samaan asentoon koska siinä on jotenkin mukavasti meidän muodot kohdakkain.

Äänestä

Meilää toimii se, kun hyväilen yhdynnän aikana sormillani avovaimoni klitorista. Asennolla ei ole niin väliä kunhan asento on sellainen, jossa hyväily onnistuu.

Äänestä

No kun olette hommissa, niin sopikaa: Asennosta, Tahdista ja Mistä tykkäätte... Minä ja tyttöystäväni ollaan tultu monia kertoja samaan aikaan kun ollaan mietitty mistä me pidämme ja kuinka nopeasti se tehdään... Eikä tunnin esileikkikään ole paha (tulee paljon intohimoisemmaksi)...

Asento josta me pidämme: Nainen tulee miehen päälle polvet koukussa selkä miehen kasvoihin päin, sitten kun olet sisällä, niin menet makaamaan miehen vartalolle (polvia ei saa ottaa pois koukusta), liike ei ole ratsastus vaan edestakainen liike, mies voi samalla hieroa naista kun nainen makaa päällä.

Toimii ainakin meidän kohdalla....

onnea...

Äänestä
  • Sitä 69asentoa kyllä tekee kudaa.......jees aahaa huutaa minä!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nellippi kirjoitti:

moi mikä olisi paras tapa saada olen poikaystäväni kanssa kokeilut kaikkea mutta kun ei tuu olisiko jotain neuvoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu