Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

paksu 16cm ja pituus 17

kaikki naiset järjestään sanoneet et mulla on paksu.Tuntuu hyvältä kun rouvat sanoo et paljon suurempi ja paksumpi kuin mun miehellä:)Mä alan itsekin jo uskomaan et kai se sitten on paksu.Vielä kivampaa kun saan hoidella pikku kulien vaimoja.
14332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Älä kuseta runkkari..vedä käteen vaan vitun pervo...

Äänestä
  • Taas kateelliset pikku "tirit" vauhdissa.Ei mulla mikään jätti mut taitaa olla maailmassa pieniä paljon kun rouvat niin innoissaan,heh..

    Äänestä

  • ukm50v kirjoitti:

    Taas kateelliset pikku "tirit" vauhdissa.Ei mulla mikään jätti mut taitaa olla maailmassa pieniä paljon kun rouvat niin innoissaan,heh..

    Jos sulla olis oikeesti noin iso, niin vitut sinä et sillä lesottaisi. Ei sinun tarvisi. Olet mitätön kusiset pikkarit päässä onanoiva paviaani. Ehkä jopa homo-x.

    Äänestä

  • Vedä kouraas kirjoitti:

    Jos sulla olis oikeesti noin iso, niin vitut sinä et sillä lesottaisi. Ei sinun tarvisi. Olet mitätön kusiset pikkarit päässä onanoiva paviaani. Ehkä jopa homo-x.

    H-X ei kehuskele täällä kuin kehut ansaitsevia kulleja. Omaansa ei vaatimattomana ole koskaan kehunut... Esimerkiksi sinun kusetettu, jota itse tuossa kopioimassani kovasti kehut, ei ansaitse kehuja...

    ===========
    Asus say: bye bye :)11.7.2014 21:580 SULJE
    Kuule harhainen homo, missä olen ihannoinut pieniä ja niitä halveerannut? Olen aina sanonut, että pieniä eli alle 11 kolleja on yhtä paljon kuin isoja päälle 16cm kyrbiä. 20cm on persemitta, 18cm on myöskin vilunkia - yleensä! 13.52cm on keskikoko Suomessa ja ilmeisesti maailmallakin.
    Jos jollakin on pieneksi luikiteltava, niin sillä pitää pärjätä. Ei se kuulemma sukupuolielämää kaada, niin kuin ei kaada jos on liian iso raajakaan. Seksi on palomiesten ja -naisten mukaan muutakin kuin ****** ja pillun mekaanista liikettä, mutta meillä isomunaisilla se on sitä mekaanista. Se ei ole hyvä. Pienimunaisemmat hoitelee naiset paremmin. Harvassa on isosta tykkäävät ja minulla sellainen on. Tykkää 17/12cm mahtijormadtanni - joka muuten on oikein mitattu - toisin kuin teillä;)

    Mutta nyt nukkumaan. Aamulla alkaa matka takaisin kotiin.

    Kiitos Suomi! Nyt osaan taas arvostaa Atlantin tuulisia mutta lämpimiä rantoja, siellä kun ei Ile hyttysiä ja tuuli tekee ilmastosta miellyttävämmän. Täällä on aina joko tai.
    Kiva oli käydä. Joulun voisi viettää vaikka Karibialla - siellä missä kaikilla on iso 16cm hirsi ;)

    Tsemppiä ja pitäkää homo kurissa. Huom homo (h-x) -yksikkö.
    Mutta jos muita yhtä vittumaista homoja joudutte tapaamaan, niin vetäkää tailuun. Pitää homojenkin oppia tavat.

    ===============

    Kaikkea pashaa sitä voi ihminen näppiksestään päästellä, mutta katsopa Asko tarkasti tätä lausetta:
    " Harvassa on isosta tykkäävät ja minulla sellainen on. Tykkää 17/12cm mahtijormadtanni - joka muuten on oikein mitattu - toisin kuin teillä;)"

    Eikös tuo ole aika noloa? Valehtelet ja kusetat, valehtelet ja kusetat ja muistinko sanoa, kusetat?

    Äänestä

  • Vedä kouraas kirjoitti:

    Jos sulla olis oikeesti noin iso, niin vitut sinä et sillä lesottaisi. Ei sinun tarvisi. Olet mitätön kusiset pikkarit päässä onanoiva paviaani. Ehkä jopa homo-x.

    Vedä kouraas puhuu asiaa!!! No onhan se hyvä että sedillä riittää mielikuvitusta ku eivät kännipäissään pysty yhtään mihinkään. Paitsi ehkä kuseen naisen sisään ja sit stondis meneekin jo ohi ja voi sammua!!!

    Äänestä

Aika samanlainen, kuin viestin aloittavalla.
Nuorena aina tuhraantui hommat kortonkiin, nyt kun on isompia saatavana
alkaa vituttaa kuin nuorena jäi monta kertaa viimemetreillä ilman.
Vain käsipeliksi hommat meni,
t;Leikattu

Äänestä
  • Naurettavaa syyttää kumeja siitä ettei oo pippeli toiminu! Tuskin kukaan nainen edes usko sua bloody looser!

    Äänestä

  • UPDATE_9781026 kirjoitti:

    Naurettavaa syyttää kumeja siitä ettei oo pippeli toiminu! Tuskin kukaan nainen edes usko sua bloody looser!

    Tee siskonmakkarasoppa ja säästä kuori ittelles...

    Äänestä

Vitun Urpo!!! Vai halkaisija 16 cm... Herää jo ... Muuta lappiin. Siellähän noi välimatkatkin on suurempia!

Äänestä

Sulla ei kuule ole mitään muuta paksua ku esinahka! Et saa sen takia tyydytystä ja luulet et naiset pitää siitä... Fucking looser...

Äänestä

Millä sä oot mitannu? Mieti nyt vähän idiootti... Jos et osaa käyttää ees mittaa ni ole hiljaa. Ja ota vaikka itteltäs suihin. Ai niin mutta sulla olikin vaan 17 cm... Ei onnistu...

Äänestä

huvitus on vilkas mielikuvitus

Äänestä

mul on 14/20, ei mikää pitkä mut naiset on kehuneet paksuutta. nyt sit itekin tässä todennut että kai siinä sit jotain erikosit ku rouvat aina vaa soittelee uudestaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ukm50v kirjoitti:

kaikki naiset järjestään sanoneet et mulla on paksu.Tuntuu hyvältä kun rouvat sanoo et paljon suurempi ja paksumpi kuin mun miehellä:)Mä alan itsekin jo uskomaan et kai se sitten on paksu.Vielä kivampaa kun saan hoidella pikku kulien vaimoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu