EN siis enää kerro ketä ikävöin. Yksi minulla on kuitenkin vain oikeasti mielessä kaikkien sekoilujen jälkeen. Odotan hänen twitter-päivitystä, tai jotain muuta vihjettä. Kaunotar nimittäin käsitykseni mukaan tietää, että olen kiinnostunut.
Aloitan ikävöimään tyhjää, mutta itseni esittelen aina!:-)
Oikea Tosimies71
8107
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kautta rantain taas....
ai kuka?
no tiedän
Meen heti twitteriin!:-)
Se on kuules sun vuoro!!!
Missä asiassa on mun vuoro? Kyllä tässä siimaa on paljon annettu, eli tietoa!:-))
Olet nähtävästi täysin sekaisin päästäsi. Yritä päästä hoitoon, kulta. Itkettää sun puolesta.
Täysin sekaisin päästä? Minä lupasin etten enää anna vihjeitä ketä ikävöin. Silloin on hoidon tarpeessa? Voi kulta sinua. Alla olevalle- en ikävöi varsin tyhjää vaan en enää kerro vihjeitä. Kaunotar nimittäin tietää täysin mistä on kysymys. Valitettavasti vain aina mukaan mahtuu myös niitä joiden mielestä tässä ollaan jo hulluuden tuolla puolen, mutta sille ei voi mitään. Rakkauden ja hulluuden raja on häilyvä, niin eivät osaa itsekään tulkita, eli annettakoon anteeksi.
Tuo tyhjän ikävöinti on joillekin arkipäivää, kai aika monelle. Parempi se kuin ei ole mitään tunteita. Kun ei tunnu miltään, jotkut viiltelevät itseään. Mielikuvitus pitää tunteita yllä:).
Annan sinulle hyvän neuvon.Lopeta tuo hölynpöly ja mene ulos kävelemään aina kun tekee mieli sekoilla.