Onko kukaan yhtä innostunut roolileikeistä kuin minä ja mieheni? Ollaan aivan hulluina kaikkeen leikkimiseen makuuhuoneessa ja kaikissa muissakin mahdollisissa tiloissa.
Milloin on leikitty liftaria ja autoilijaa, milloin huoraa ja asiakasta.. Joskus on jopa otettu mukaan lieviä s/m-piirteitä.
Kiinnostaako muita??
Milloin on leikitty liftaria ja autoilijaa, milloin huoraa ja asiakasta.. Joskus on jopa otettu mukaan lieviä s/m-piirteitä.
Kiinnostaako muita??
Vastaukset 3
Vanhimmat
samoin meillä tai alkoi olla yksitotista puuhaa, ja mieheni ehdoiti. että olisin vaikeasti tavoitettavaa pubissa. si ttä se lähti, kaikenlaista kyllä kokeiltu, ja molemmat eläytyy osaansa .... ihanaa ollut, tuonut meille ainakin piristystä. Meneppä miehesi työpaikalle iskemään häntä tuntemattomana??????? ihana kokemus oli meille
ja just ku äijää pyörittää muijat kilpaa nin ennä yheksi panoehdokkaaksi ja pokata koko juttu ja iä hotelin lakanoissakin olla tuntematon
jees. on taksimatkakin maksettu "luonnossa".työhaastatteluja pidetty yms joten kiinnostaa