Muistutus!

Muistakaa ensi yö on taas se yö, kun munat seisovat tunnin alkaen kello 03:00.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minulla käy sellainen juttu joka syksynä että heti just 03 lerpahtaa ja keväällä kerrankin kello kolme eukko ehdotti että nyt rakastellaan tunti. Työnsin sisään, siirsin kellon neljään ja vedin pois, sanoin mulla tuli jo.
Sukupuolisen kanssakäymisen pikasiirto ja on lopetettava. Kaksi avioeroa tullut siirtojen vuoks. En uskalla avioitua enään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


spämmitrolli kirjoitti:

Muistakaa ensi yö on taas se yö, kun munat seisovat tunnin alkaen kello 03:00.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu