Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

seuraa ruusuun tai us videoon

Seuraa tai opasta ko.paikkaan,kokemattomalla kova halu.
9322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Millo menossa uudestaa us videoo? Ite 21v kundi ke/ to menossa itse us videoo

Äänestä

Mullon HIV ei kai haittaa, ja kuka haluaa saa sen ihan maksutta itselleen myös, olen ruusun vakikävijä ja päivystän myös HIV tukipisteessä josta siirryn jakorasiana aina ruusuun jossa annan paljaalla jonottaville! OK :)
Tavataanko pian... mutta jos et halua tauteja yms. haittaa itsellesi niin älä tuu!

Äänestä

Hei vaan PosliiniM ja kaikki muutkin panomiehet!!!Ensi viikonloppuna us videossa käymässä ihan oikea transhuora,tulkaa siis paikalle ja pankaa vaikka molempiin päihin porukalla...Pukeudun ja laittaudun tosi sexikkäästi,vartalo hoikka ja sileäksi ajeltu,saat tehdä mitä haluat

Äänestä

Olen toisesta kaupungista ja käyn Stadissa silloin tällöin. En ole vielä käynyt Ruusussa enkä oikeastaan missään vastaavassa paikassa. Aion ihan lähiaikoina kyllä tutustua, sillä paineet siihen on kovat! Olisi tietty kiva löytää saman oloisia kavereita. Kiinnostaa lähinnä runkkailu,imuttelu ja erikoisuuksista bondage. Joten tarvitsen asiallista ja luotettavaa seuraa Ruusuun ja muihin Stadin saloihin tutustumiseen!

Äänestä

Transhuora milloin oot siellä usvideossa,voisin tulla tyhjennykselle.Käykö lauantai-iltana mihin aikaan?Meikkaatko/mistä tunnistan sun vai onko sulla joku vakikoppi missä yleensä olet?

Äänestä

Menossa lauantai illalla noin yhdeltätoista,olen aamuun asti varmaankin.Tunnistat minut mustasta minimekosta ja valkosista verkkosukista,tummasta pitkästä peruukista ja 12 centin korkokengistä!!!Voin meikkailla jos niin haluut...Liikuskelen siellä koko alueella yleensä,käy siellä peräkulmassa katsomassa jos olen vaikka slingikeinussa odottamassa,tai siellä ison valkokankaan luona sohvalla...ykkös ja kakkos kopit on vähän isompia ja niissä enempi tilaa touhuilla.

Äänestä

Ok,olen tulossa puolenyön aikoihin,viikon satsi pusseissa haluisin laueta lopuksi suuhusi?

Äänestä

Onko imuriseuraa Ruusuun perjantaina päivällä? Olen keski-ikäinen mies.

Äänestä
  • Voisko joku vähän kertoo millaista Ruusussa on? Oon käyny monta kertaa liikkeessä, mut koppeihin en oo ikinä uskaltanut. Millaiset kopit siellä on? Mitä kivaa voi tehdä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


posliiniM_ kirjoitti:

Seuraa tai opasta ko.paikkaan,kokemattomalla kova halu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu