Naton lobbarit hyökänneet Ruotsiin !?

Ei Venäläisen sukellusveneen hätäviestiä, ei pintaan tullutta Venäläistä vakoilupoijua, ei Venäjän erikoisjoukkojen miestä eikä Venäläistä sukellusvenettä ?! Oliko kaikki vain provokatiivista ja tarkoitushakuista valhetta?
464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä - sionistinen USA on naruissa.

Äänestä

Jos se sukellusvene jota ei ollut ois ollut Venäläinen niin varmasti
se ois saattanut olla vaaraksi sukeltajille.

Äänestä
  • Tai sit se oli bisnesjuutalaisten olikarkkivene. Toimivat Venäjän valtiota vastaan, vaikka muka venäläisiä ovatkin. Juutalainen on aina juutalainen. Ja luonne kuvataan vanhassa testamentissa.

    Äänestä

Olen vakuuttunut, että siellä ei ollut mitään, mutta SEKIN oli venäläinen ei-mitään..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ruotsi tänään ! kirjoitti:

Ei Venäläisen sukellusveneen hätäviestiä, ei pintaan tullutta Venäläistä vakoilupoijua, ei Venäjän erikoisjoukkojen miestä eikä Venäläistä sukellusvenettä ?! Oliko kaikki vain provokatiivista ja tarkoitushakuista valhetta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu