kertoo paljon näiden kommentit, "Bush on paska!!"
Taitavat nämä kerryläiset olla pelkkiä teinipuppeli-poikia.
Taitavat nämä kerryläiset olla pelkkiä teinipuppeli-poikia.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tuskin sentään kaikki on sellaisia.
palstalla olevia kannattajia.
..kun jättää lukematta muiden viestien sisältöä. Republikaanien ja Bushin henkilökohtainen voitto romauttaa dollarin arvon. USAn talous on paskassa jamassa Bushin jäljiltä ja raha menee jatkossakin sodankäyntiin jos kyseinen ehdokas voittaa. Lama tulee, ihan varmasti ja ennen sitä bensan hinta vaan jatkaa nousuaan.
Parempihan sekin on, kuin että ne kannattaisi bushia, eikö?
Presidentti Bushin vastustajien kovaääninen kapina, joka tuli ilmi usealla tavalla on hiljentynyt tosiasiaan - Yhdysvallat ovat tehneet valintansa.
On meidän aikamme juhlia.
Maailma on turvallisempi paikka minulle.
Juhli vasta kahden viikon päästä, kun kaikki äänet on laskettu. Sotilaiden äänet menee Kerrylle, aivan varmasti. En minä ainakaan jatkaisi diktatuurin palvelemista, kun jalat ovat menneet pommituksessa.
"On meidän aikamme juhlia.
Maailma on turvallisempi paikka minulle."
Siis mitä?
Miten niin turvallisempi, anna vähän perusteluita?
Oli siellä kuka tahansa, rauhassa USA ei saa olla, ennen kuin se on tuhottu - ja samalla voi suurin osa elämästä tuhoutua maapallolla. Se on jompikumpi, USA taikka Lähi-itä. Taikka sitten molemmat niin paljon, ettei ne pysty enää mihinkään. Jokatapauksessa, se voi myös levitä nopeasti, äkkiä on NATO ja Venäjä mukana ja pian Kiina. Kukaan ei tiedä millaiset verkot on terrorismilla. Hullua aikaa tämä on, mitä elämme.
olis niin varma noista sotilaiden äänistä, eikös ne laskettu jo mukaan.
eniwei, jos olet ollut rintamalla haukkaamassa oman osasi "terrorismin vastaisesta" sodasta, tai läheisesi on ja jopa sinkkiarkussa, niin lähdetkö noin vaan kotiin ja toteat että hukkaan meni ja ei muuta hyötyä kuin terveys tai henki meni
Jenkit on aika isänmaallisia ja turhat uhraukset on vaikea myöntää edes itselleen
pakkohan niiden on jatkaa että kaikki huomais niiden olevan oikeassa??
Bush on paska. Sääli maailmantilanteen, USA:n, USA:n ja Euroopan keskinäisten välien yms. kannalta.
se on tosiasia!
heidät kaikki, kun olet noin varma asiastasi?
Minä kun en edes tiedä paljonko niitä maailmassa on :(
...että tuntevatko nämä islam-vastaiset ihmiset yhtään muslimia?