Kylmät kädet kalmo

Onko jäbästä tullut halloween kamaa. Nyt kyllä naurattaa.
8179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Turha ätkä se pelle

Äänestä

KUKAAN EI KAIPAA

Äänestä

Tyyppi kuoli haimatulehdukseen. Kämppis kuvasi sen sätkimisiä lattialla ja huutoja S24:lla.

Äänestä
  • Se puhui aina jostain tulikuumasta remmistä, joka kiristää.

    Äänestä

  • "Äiti" oli tyypin viimeiset sanat.

    Äänestä

Onneksi näin. Piinasi ihmisiä ja jopa viranomaisia,

Äänestä
  • Kylmis ei ole kuollut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juhist kirjoitti:

Onko jäbästä tullut halloween kamaa. Nyt kyllä naurattaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu