blow j..

anteeksi julmuuteni..olin paniikissa.Harmittaa kun olit ihanan pirteä ja mukava enkä tahtonut sinulta kuin jotain.nyt miettiessäni asiaa en ymmärrä miksi annoin sinun noin vain kadota!!harmittaa todella!!!
41528
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minä kyllä huomasin sen,mutta paniikkiasi ihmettelen..ei,oikeasti ymmärrän sen..seuraavalla kerralla voit kyllä korjata tilanteen :)

Äänestä

mutta...what ever.

Äänestä

mulla on kyllä tyttöystävä..ja oli sellanen sekoiluaika.annetaan asian olla.

Äänestä
  • mies minullakin ja ei lupaa kai haluta lisää:(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mmmmmmmm kirjoitti:

anteeksi julmuuteni..olin paniikissa.Harmittaa kun olit ihanan pirteä ja mukava enkä tahtonut sinulta kuin jotain.nyt miettiessäni asiaa en ymmärrä miksi annoin sinun noin vain kadota!!harmittaa todella!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu