Miettikää onko mustan vika syntyä?

Oletteko tulleet hulluiksi?
Onko se mustan lapsen vika syntyä? Saiko hän valita? Olisiko halunnut valita edes? Oletko varma ettei?

Nyt jumalauta järki käteen suomalaiset natsit! Virossa näitä riittää mutta että meillä !

OLETTE HÄPEÄ SUOMELLE RASISTIT! Ette ole oikeita suomalaisia !
28117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

Ei ole lapsen vika vaan vanhempien,

Ei ole myöskään Suomalaisten vika että maailmaan syntyy lapsia.

Suomalaiset ei vain ole elatusvelvollisia koko maailman lapsille.

Pidetään nyt huolta edes omistamme sekin on vaikeaa,

ilman työtä ja tuloja.

Äänestä
  • Oikea suomalainen ei ole punikki, joka ajaa tätä nykyistä väestönvaihtoa kehitysmaalaisiin muslimeihin ja afrikkalaisiin. Sellainen on maanpetturi.

    Äänestä

Minä olen rasisti ja olen todella ylpeä siitä.

Äänestä

Ei se ole apinankaan vika syntyä apinaksi. Silti ei Suomen kaduille lasketa vapaaksi apinoita! Negridin paikka on saharan eteläpuoleisessa Afrikassa!

Äänestä

Ei se ainakaan valkoisen vika ole.

Äänestä

Ei se syntyminen oma vika ole. Mutta miten sen jälkeen käyttäytyy... se on oma vika.

Äänestä

Herra antoi, herra otti, tyydy siihen hottentotti, tasa-arvohan on silkkaa jumalan pilkkaa, olen buuri johannesburgista, kiitän herraa hyvästä tuurista ettei mussa virtaa neek€riveren tilkkaa..

Äänestä

Kansalta ei ole koskaan kysytty haluavatko he nykyisenkaltaista haitallista maahanmuuttopolitiikkaa. Luku ja kirjoitustaidottoman porukan roudaaminen Suomeen ei vain ole järkevää.
Luokallani peruskoulussa (80-luvulla) on ollut mamuja, esimerkiksi yksi Iranilainen tyttö, toinen Hong Kongista. Erittäin hyvin integroituivat ja oppivat kielen, saivat suomalaisia kavereita yms. Tervetuloa jos haluaa integroitua, tehdä töitä ja elää sääntöjen mukaan, aivan liikaa vain tuotetaan tätä roskasakkia ketkä ovat jo tuhonneet oman maansa.

Äänestä
  • Joka vaaleissa kansalta kysytään, millaista politikkaa he kannattavat.

    Äänestä

  • ko9k kirjoitti:

    Joka vaaleissa kansalta kysytään, millaista politikkaa he kannattavat.

    Ja joka viikko media kertoo kansalle millaista politiikkaa heidän tulisi kannattaa...

    Äänestä

Oletteko tulleet hulluiksi?
Onko se valkoisen lapsen vika syntyä? Saiko hän valita? Olisiko halunnut valita edes? Oletko varma ettei?

Nyt ********* järki käteen suomalaiset natsit! Virossa näitä ei ole mutta että meillä !

OLETTE HÄPEÄ SUOMELLE HYYSÄRIT! Ette ole oikeita suomalaisia !

Äänestä
  • Valinnoista viis, en pidä nekruja ihmisinä. En myöskään muslimeja.

    Äänestä

Aivan sama minkä värinen tai näkönen ihminen on. Kaikkia pitää kuitenkin rangaista tasavertaisesti rikoksistaan.

Äänestä

Se on ongelma kun tullaan väkisin toiseen maahan.

Äänestä

Sillä ei ole merkitystä, minkä väriseksi syntyy. Ainoastaan sillä on väliä, että neegerit ei ala kukkoilemaan ylempirotuiselle ihmiselle.

Äänestä
  • Rotuoppinneko on ainut ja oikea
    ihmisen ylemmyyttä osoittava ja määrittävä tekijä?

    No korppikotkia se luonnonkin jätehuolto kysyy.

    Äänestä

>Se on ongelma kun tullaan väkisin toiseen maahan

Ei tulla. Räsänen ja kumppanit kutsuu

Äänestä

Onko se suomalaisen vika, että suomeen syntyy valkoisia lapsia?

Äänestä

Ei, mutta musta mies ja nainen valitsee sen, synnyttävätkö he lisää lapsia kurjuuden keskelle. Ei saa olla niin alkeellinen siellä tai täällä, että synnyttää lapsia, jos ei kykene edes omista asioista huolehtimaan.

Ne on nuo afrikan ja lähi-idän miehet, jotka pilaavat asioita, orjuuttavat naisia. heitä ei pitäisi vastaanottaa suomeen lainkaan ja heille tulisi Amnestyn mennä sanomaan, että poljette ihmisoikeuksia !

Amnestyllä olisi tuossa kokoluokassaan suurin julkisuusprojekti, jos vain tarttuisivat tuohon ihmisoikeusongelmaan.

Äänestä

Tuhat dollaria jokaiselle afrikkalaiselle, joka antaa steriloida itsensä.

Se olisi kestävää kehitysapua, josta olisi hyötyäkin.

Äänestä
  • Se on hyvä ajatus. Sen lisäksi jokaiselle muslimille ja neegerille pitäisi antaa lahjaksi Kalasnikov ja pakettiautollinen ammuksia. Se pelastaisi maailman.

    Äänestä

Vai että Virossa mustia , käyppä nyt ressukka edes kerran siellä , niin huomaat totuuden , eivät Virolaiset ole niin typeriä , että alkavat elättämään tätä työtävieruksuvaa porukkaa.

Äänestä

Sterilisaatiomaksu on kannatettava idea. Musta makkara käy Helsingissä niin hyvin "kaupaksi", että jos siittämistä voisi rajata, suhteellinen syntyvyys olisi voluumiltaan vähän järkevämmällä tasolla. Pääsääntöisesti mulatteja nämä lastenvaunujen kanssa sossussa kulkevat kantaväestön edustaja näkyvät työntelevän. Siellä ne Kelassakin kiistelevät somalien kanssa.

Äänestä

Ulkonäkö on kuten Luoja luopi, mutta tavat kuten itse tahtoo!

Äänestä
  • Kukaan AITO SUOMALAINEN EI IKINÄ HYVÄKSY RASISMIA näitten muitten täytyy olla mielenterveyspuolen avun tarpeessa ja vakavasti! SUOMALAINEN ON REILU IHMINEN EI MIKÄÄN IHONVÄRILLÄ PARJAAJA!

    Hävetkää jos voitte ja jos ette voi ette ole oikeasti OK joten hakekaa apua mistä tahansa !

    Äänestä

1. artikla. Kaikki ihmiset syntyvät vapaina ja tasavertaisina arvoltaan ja oikeuksiltaan. Heille on annettu järki ja omatunto, ja heidän on toimittava toisiaan kohtaan veljeyden hengessä.

2. artikla. Jokainen on oikeutettu kaikkiin tässä julistuksessa esitettyihin oikeuksiin ja vapauksiin ilman minkäänlaista rotuun, väriin, sukupuoleen, kieleen, uskontoon, poliittiseen tai muuhun mielipiteeseen, kansalliseen tai yhteiskunnalliseen alkuperään, omaisuuteen, syntyperään tai muuhun tekijään perustuvaa erotusta.
Mitään erotusta ei myöskään pidä tehdä sen maan tai alueen valtiollisen, hallinnollisen tai kansainvälisen aseman perusteella, johon henkilö kuuluu, olipa tämä alue itsenäinen, huoltohallinnossa, itsehallintoa vailla tai täysivaltaisuudeltaan minkä tahansa muun rajoituksen alainen.

Loput 28 artiklaa:
http://fi.wikipedia.org/wiki/Ihmisoikeuksien_yleismaailmallinen_julistus

Äänestä

Suomalaiset tietää että rasisteja ovat nämä negridit jne mustilaiset. Ne eivät hyväksy mitään eikä ketään. Tuntuu vankilat maistuvat ja hakkaavat ja ryöstävät tyolla kaduilla vapaana. Sellaistahan on juuri tuolla afrikassakin. Luuletteko että ne sodasta tulevat ihmiset muuttuvat lentomatkan aikana kelvollisiksi suomeen kunnioittamaan meidän lakeja? Ei ei...aikaa on ollut näyttää ja ei mikään ihme että suomalaiset on vihdoin ymmärtänyt ketkä niitä rasisteja on?!ei ainakaan suomalaiset. Valtaosa suomalaisista on jo sit mieltä että laivan saisi lastata. Kävin muuten vantaalla vankilassa katsomassa postilaatikoita joista vangeille jaetaan posti. Varmaan n.70% ulkomaalaisia nimiä. Sattumaa?

Äänestä
  • Mielestäni voisi perustaa ihan oman alueen missä nämä voisivat elää vapaana ja trhden omia juttujaan. Välittämättä meidän kulttuurista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näin on tämä nyt kirjoitti:

Oletteko tulleet hulluiksi?
Onko se mustan lapsen vika syntyä? Saiko hän valita? Olisiko halunnut valita edes? Oletko varma ettei?

Nyt jumalauta järki käteen suomalaiset natsit! Virossa näitä riittää mutta että meillä !

OLETTE HÄPEÄ SUOMELLE RASISTIT! Ette ole oikeita suomalaisia !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu