jos kotko uhkailee raukkapuskaa. Tosi pelkurimaista käytöstä luuseripuskalta.
ei ole ihme
huomaaja.
1458
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
onko sua uhkailtu
Ei ole ihme jos raukkapuska kotko reagoi kun saa köniinsä itseään viisaammilta ja ihan omasta syystään. Kohteet eivät unohda tappouhkauksia ja muitakaan tosi alhaisia asioita joita kotko on tehtaillut.
Mutta eihän kotkoplösöstä olekaan muuhun kuin uhkailla, piileksii rivarinsa perähuoneessa ja on hyvin tunnettu p e r s e reikä.
BUAH HAH HAH HAH HAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
Piiloitellut? Sinä puskissa lymyät ja hihität sairaasti.
hihi hi hii. Plööts.
Laita kertauksena kaikki uhkaukset.
olet liian sairas yksilö ymmärtääksesi omia valheitasi, olet kasvanut kierouteen ja rikoksiin ja puhdashan ei ole taustasi joten älä lätise pas.kaa hinkkimies. kaikki terveet huuhaalaiset ex ja nyky tietävät mitä on tapahtunut.
siis sori vastaus oli avaaja kotkolle eli hinkkimiehelle.
Eli The Hinkmaisterille!
Ei se haittaa vaikka meni väärälle henkilölle sun vastaus. Mutta tuo on mielenkiintoinen kohta että "puhdashan ei ole taustasi". Tunnet siis kotkon oikein hyvin. Taustatkin. Hmmmm... Jännää. Kun mää en tie kotkoost mitää
Kotkoa voisi kutsua arvoituksellisesti "kävelevä pimeyden symboli". Niin rumasti se on käyttäytynyt huuhaalla sekä miehiä että naisia kohtaan. Pimeä tapaus, osittain pimahtanut. Ihme kun on vielä vapaana.
Miksi valehtelet?
mikä on valetta?
Kaikki.
Haista sinä homeinen rivarisi Jarmo paakari tappouhkaaja lahdesta. Oot todella sairas ja pimeä tapaus, oikeasti. Mut sun sairaus on jo niin pitkällä, ettet havaitse enää mitään. 100 tervettä sun psykopaattista narsismia vastaan kumoaa sun väittämät 100%