Näyttää siltä, että ystävämme Jaakob on ylittänyt itsensä aloituksillaan. Saisiko Jaakobin oma palsta kannatusta?
Jaakobille oma palsta?
5
133
Vastaukset
Tuskin Enirossa. Muullahan ei oikein ole väliä.
- trollhunter mään
Sillähän on jo oma palsta, mutta kun ei se pysy siellä;)
http://keskustelu.suomi24.fi/debate/6226 - Epäjumalienkieltäjä
Parasta olisi varmaan jättää Jakob julistamaan omiin ketjuihinsa. Minkäänlaista keskusteluahan hänen kanssaan ei kuitenkaan synny.
Jaakob kyllä vastailee kreationistiksi melko useinkin, mutta se on tosiaan luonteeltaan vain saarnaamista.
Kannatetaan. Palstan nimeksi "Jaakob ja evoluutio". Viestejä tulee nopeammin kuin kaimansa tarinassa lehtiä pavunvarteen. Ja totuuspohja samalla tasolla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381401
- 104901
- 75723
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15553ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40494Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153461Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..36441- 26409
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185402