Whey 8100 ?

nainen

Ostin whey 8100 heraproteiini valmistetta, kun kuulin, että se on hyvä proteiini lisä ja miedon makuinen, mutta se on ihan hirveän makuista! kertokaa mulle, minkä kanssa noita protskujuomia kannattaisi ottaa, että maistuis paremmalle? kiitti vastauksista..

3

666

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MIES

      jos se on maustamatonta heraa kokeile kaakaojauhetta. Maitoon sekitettuna ei myöskään niin pahaa kun veden kanssa.

    • lisäämällä survottuja hedelmiä ja marjoja saa ihan hyvää, mutta tietysti siitä tulee hiukan jäykempää jos lisää esim. yhden banaanin, joten nesteettä joutuu ehkä lisäämään. Käytä mielikuvitusta ja kokeile, jokaisellahan on oma maku. Itse henkilökohtaisesti en voi sietää maitoon tehtyjä juomia, muuten kuin kaakaopohjaisina.

      • ...

        Maistuu tosiaan järkytttävältä sekä veteen että maitoon sekoitettuna, myös vaikka lisäisi kaakaota. Itse sekoitan appelsiinimehuun, mehu peittää maun aika hyvin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      60
      3649
    2. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      44
      3605
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2831
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      51
      2559
    5. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      54
      1973
    6. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      15
      1629
    7. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      21
      1539
    8. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1493
    9. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      106
      1317
    10. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      180
      1251
    Aihe