Kärpät on surkea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kärpät on OIKEASTI surkea!!!
51077
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

se runkosarjan kärkijoukkue yleensä on.

Äänestä

Menehän takaisin sinne hiekkalaatikolle tekemään kakkuja ja linnoja. Miten isi päästi sinut koneelle?

Äänestä

mikähän joukkue johtaa sarjaa...Kärpät tottakai siihen nähden että... :P:P:P:P

Äänestä

Jos sarjaa johtava joukkue on surkea, niin kovin mairittelevaa kuvaa eivät anna muut liigajoukkueet.

Äänestä

Ite OOT!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Helium kirjoitti:

kärpät on OIKEASTI surkea!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu