miulla on venäläänen vaimo. Hää on nii kaunis ja mukava. Ja tosi hyvä.....ssä...Ja aina passaa muo. Pessee paiat käsin ja silittellöö seuraavaks päiväks ko mie mään kokkouksee. Sit hää tekköö vaik mitä kaikkee keittijös jaa sit hää...
halluut sie kuula kaike...?
Siks jotta
5
161
Vastaukset 5
- Sillee hää tekköö.
Sit hää tyjentää siun pankkitillöin ja lompsukan ja pakkaa ja häipyy ja nauroo venäläist kaakatust mennessää, et olpa hölmö suomalainen, sortu rys-raisaan.
- Sanon mie vielä.
Mut ruma sen pittää olla ko on sortunu siunlaisee rummaan vätyksee.
- Vaihda tyyliä
Miksi joku kirjoittaa näin katkerasti? Jos sinä oikeasti kaipaat sitä miestä niin kirjoita hänelle mukavasti. Ei ilkeily johda mihinkään hyvään ikinä.
- om muute hyvä26
Hää ei oo saanu venääläästä eikä suomalaasta ni siks hää kirjottellee ja halluu ettei tuo alottaja eikä kukkaa sais hehkuttaa kui hyvä venälääne vaimo on. Sitä se katteus teettää.
- fdghfghfghfgh
Muuttakee Venäjälle, onnen maille kaukaisille....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va802127Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3661279Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu321200- 1411058
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa152926- 103866
- 45747
- 62746
- 61716
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63682