Onkohan Anttilan tyhjiin tiloihin tulossa mitään?
Anttilan tilat
12
291
Vastaukset
- 48+19
Vois lidl muuttaa siihen
- surrur
Kaalimato
- 27cm
Siihen tulee erilaisia ravintoloita ja ylös itäpäähän yökerho.
Bordellille ja pössyttelijöille on alustavasti varattu omat tilat, kunhan lainsäätäjä kerkiää tekemään asioista laillisia.
Todellinen bilettäjän paratiisi tulossa, josta minutkin löytää. =)- lapsettaako?
Asialliseen kysymykseen asiallinen vastaus, kiitos!
Ärsyttää lapselliset, vitsiniekat mukamas. Ei toimi.
Höpötä vertaistesi seurassa! Älä tällä palstalla!
- aunt-kukkis
Niin ! Kyllä minuakin ärsyttää moinen lapsettaminen. Häpeäisit !
Ettäkun asiallisesti kysyy ja tuollatavalla vastaa.
Nimi esille ja kirjoitus yleisön osastolle niin siitähän ketku saat ! - Dipster
Taitaa olla Lidlille liian isot tilat :D Ja monelle muulle toimijalle myös. Ja kalliit. Niitä tiloja on myös hankala jakaa pienemmiksi. Ja kaiken kaikkiaan on vaikea käsittää miksi joku alkaisi yrittäjäksi Keravalla.
- tee lapsia !
"Taitaa olla" !
Ärsyttää lapselliset, vitsiniekat mukamas. Ei toimi.
Höpötä vertaistesi seurassa! Älä tällä palstalla!
- paariapukkaa
Olisihan keravalla tilausta baari/yökerholle , tiniksen jälkeen ei ole ollut mitään kuppilaa mihin viitsisii rahojaan mennä törsäämään vaan muualle pitää lähteä.
- honoppeli
Nyt sinne avataan myös sukupuolineutraali ravintola, josta löytyy läpytys ja poraushuoneet kohtuuhintaan.
- kataonna
Vai poraushuonetta olet vailla.
- Brutaali kakkonen
kataonna kirjoitti:
Vai poraushuonetta olet vailla.
Siihen on tulossa. Ns. Rekkamiesten perätoimisto. Lihottavaa ruokaa,aanus tappeja,pieruhuumoria,sekä anaalihuuhtelua. Tervetuloa uudet ja vanhat rassaajat.
- lehstjo
Brutaali kakkonen kirjoitti:
Siihen on tulossa. Ns. Rekkamiesten perätoimisto. Lihottavaa ruokaa,aanus tappeja,pieruhuumoria,sekä anaalihuuhtelua. Tervetuloa uudet ja vanhat rassaajat.
Onks kaikki keravalaiset yhtä idiootteja?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.16710309- 552813
IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?
16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan802528- 852351
Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e1472094Savonlinnan murhapolttaja romani
Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.2351908- 441392
Kun aika on oikea niin
Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �131365Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta
Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va1151197Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!
Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei34873