100 tuhatta mamua

Antin SDP haluaa tuoda 100 000 uutta mamua maahamme puolen miljoonan koulutetun ja osaavan työttömän jatkoksi. Kylmä totuus: Antti on mielisairas.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikä noita sosiaalidemokraatteja oikein vaivaa? Eikö tuo Anttikin ymmärrä tulevaisuuden näkymiä, että miten käy kun otetaan sisään Ruotsiin ja vielä hän haluaa Suomeenkin niitä?

Äänestä
  • Antti on selvästi jo huijatti islamilaisen terroristijärjestön palkkalistoille. Kohta jenkkien pakko losauttaa muutama vastaanottokeskus matalaksi ohjuksilla. Niin suuren vaaran Suomen islamisointi jo aiheuttaa. Antti ja hänen hinttailevat mamuttaja-kaverinsa ovat siis ihan oikeasti hävittämässä Suomea maailmankartalta. Hyväksyttekö te sen? Nyt olis aika herätä tyhmyyden unesta.

    Äänestä

Onneksi on niitä, jotka edes yrittävät "tasapainottaa" ;-)

Henri Myllyniemi muutti Kreikkaan "mamuilemaan", joten kai se talouden tasapaino sitten on balanssissa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


se on totta kirjoitti:

Antin SDP haluaa tuoda 100 000 uutta mamua maahamme puolen miljoonan koulutetun ja osaavan työttömän jatkoksi. Kylmä totuus: Antti on mielisairas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu