Minun mielestä tuomareiden päätös oli todella ala-arvoinen. Ruikuttavat teiniprinsessat sai nelihenkisen bändin yhden raskauden takia. Pojista sensijaan laitettiin kaksi suosituinta äänestykseen.
Pojat olisi ansainneet olla nelihenkinen ennemmin kuin tytöt. Heillä on asennetta ja taidot kohdallaan! Asikainen haluaa joka ikinen kerta tehdä saman muotin mukaisen tyttöbändin. Jos olisi ollut viisas niin ei olisi pudottanut pojista enää ketään ja rahantulo olisi ollut varmaa.
Kenen mielestä tuomarit teki väärän päätöksen eilen?
5
885
Vastaukset
- Mortimer
Tea ois mun mielestä saanu tippua..meni vähän yli se eilinen esitys..yritti liikaa..
rene on paras.. - meikäpoika
Oma mielipiteeni. Pojilla on koko ohjelman ajan ollut vauhdikkaampaa menoa ja tytöillä ei oikeen homma luista
- keku
tytöt eivät voi tehdä mitään lennokkaampia koreografioita, koska raskaana oleva daniela ei voisi osallistua niihin. siitähän se johtuu.
- moi
Mitä tuomarit sitten olis voineet tehdä?
Jos tyttöryhmästä olis tehty kolmehenkinen ja Daniela olis ollu siinä mukana, nii eihän siitä mitään olis tullu sitten, kun Daniela saa lapsen. Olisko ne kaksi muuta tyttöö heittäny keikkaa kahdestaan?
Ja Daniela ei varmasti olis pudonnut, jos se olis äänestykseen joutunut. - Mie vaan
Niin.Viimeksikin popstars1:ssä pkun laitettiin 4 tyttöä yhteen niin yksi lähti samantien pois leikistä.ja nyt hajoaa koko gimmel.ala-arvoista...
ei silti,ronniekin oli söpö mutta Rene vielä ihanampi...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 971691
- 741474
- 501397
- 571316
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041288SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p9965- 36827
- 60771
- 49754
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41745