Ossi-setä on päässyt linnasta ??

Ossi-setä vasikoi linnassa sellikaverinsa huumeiden käytön pampuille ja pääsi koevapauteen pedofiilien osastolta ,nyt se kyttää poikia ala-asteen nurkilla sadetakissaan ja kumisaappaissaan !
5118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ootteko huomannut että palstan palstan luotsina toimiva lappalainen ääliö yrittää blokata kirjoituksia uudella tavalla ,mutta se ei osaa käyttää toimintoja ja nyt estetään kaikki uusi materiaali ! Tämä ääliö pitäisi raahata sieltä jostain helvatan poron-pieksämästä stadiin ja näyttää vesipäätä vaikkapa vitriinissä kansallismuseossa ihmisille ? Vitriinin alareunassa voisi olla teksti : Tässä seisoo lappalainen poronpieksämä ääliö , jolla on Commodore 64 , isänsä ostama tietokone kädessään !!!!!

P.S sen neljän tuulen hatun on joku jo varastanut ?

Äänestä

Hyvä juttu ,että joku on tajunnut kuinka ääliö luotsi onkaan

Äänestä

Se hattu on mulla päässä ,olen aivan sekaisin ? Olen juuri menossa käsikirjoittajan kämpille katsomaan kun käsikirjoittaja ja yksi toinen transsu-lesbo paaskovat lattialle ja syövät sen jälkee paaskansa ja ruikkivat välillä liruja lattialle ?

Äänestä

Niinkö ? Sepä on kiva ! Toivottavasti nautit näkemästäsi ?

Äänestä

Ehei , en mä nauti , mutta sähän " LariVuonos " ilmiselvästi runkkaat siellä yksiösi lattialla Myllypurossa ja pukeudut juoppo-Maaritilta ostamiisi virtsaisiin pikkuhousuihin ???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SesseHeikkilä22 kirjoitti:

Ossi-setä vasikoi linnassa sellikaverinsa huumeiden käytön pampuille ja pääsi koevapauteen pedofiilien osastolta ,nyt se kyttää poikia ala-asteen nurkilla sadetakissaan ja kumisaappaissaan !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu