Apina vajakkitorson päivä on taas pilalla. Helppo se on saada raivoamaan. On se vammainen, on se!!!!
Mahtavaa!
heh.. ;D
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mitäs SAASTA tietää tänään muuta. Heh heh. :D
Kotko ei ole saasta, se on geenijäte jota ei huomattu abortoida koska silloin ei ollut ultra tutkimuksia jolloin paha geenivirhe olisi havaittu. Muun muassa kotkon pallinaamaisuus kertoo että kaikki ei ole kohdillaan.
Itsensä esitteleminen (taipumuksia itsensä paljasteluun) hinkkimiehenä jo kertoo, että kuulat meni sekaisin ahtaan synnytyksen aikana.
Mitä turha sulle? Onks kiva plla mitätön katkera pask.a? Sellainen olet, kaikkien halveksima hylkiötorso. Ikäsi istut!!! Hohohoh hooooo!!!! :D
Ööh peräät selkeää ilmaisua ööh mitä tarkoitat? Roikut huuhaalla puhelimellasikin jossa ennakoiva sanan syöttö tai sitten olet lääkkeissä tai todella todella hermostunut.
Ottaako niin koville?