Kävin venäjällä

...eli paskalla, koska paska ja venäjä ovat synonyymejä. Prööt.
258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mun koira kävi just siellä. Prööt!

Äänestä

Paskalle kävi kuin Venäjälle, ulostettiin pois elimistöstä, kuin putler G20stä, ja pyyhittiin viimeisetkin rippeet, ennen kuin huuhdeltiin lopullisesti viemäriin haisemasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Venäjäntäjä kirjoitti:

...eli paskalla, koska paska ja venäjä ovat synonyymejä. Prööt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu