Kerrankin hyvät tuntomerkit
Cyösti
13125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Joo noihan on ne Masa Peki Reiska ja Ville
ketä kiinnostaa pyh
Mainostajia kiinnostaa...
Tuossahan menee metroon kotoutuksen mätiä hedelmiä.
Nämäkö muka miehiä? Kasvavat he kyllä ja mitähän mahtavat silloin olla? Koulut keskeytetty, rikosrekisteri kasvaa ja kierre on syntynyt.
Alunperin kaikkeen on syynä geeniperimä, pieni ÄO ja kotikasvatus. Vai syytetäänkö tässäkin suomalaisen yhteiskunnan suntautumista tummaihoisiin?
Luulen, että kaikki suomalaiset ovat saaneet tarpeekseen näistä tummaihoisista loisistaan. He ovat jo näyttäneet sen mitä ovat. Ennakkoluuloja ei enään ole vaan kaikki on aitoa tietoa. He ovat epäonnistuneita, Suomeen soveltumatonta kulttuuria edustavia henkilöitä.
Kotikasvatus on ollut suomalaisia kohtaan vihamielistä vaikka me olemme antaneet näille älykääpiö-sioille mahdollisuuden.
Nyt on harkittava, poistetaanko heidät maasta vai yritämmekö edelleen antaa turhaa ja erittäin kallista kotoutusta joka tuottaa tällaisia mätiä hedelmiä.
Minä poistaisin heidät yhteiskunnastamme iäksi. Enkä ole ainoa sanoissani!
Kumpa joku uskaltaisi ottaa sanomasi vaaliteemaksi tässä hyshys-valtiossa.
Äänivyöry olisi taattu.
"Ei maahanmuutosta vieläkään oikein vaaliteemaksi ole. Hyvin toisenlaisia nämä luvut ovat kuin vaikka Ruotsissa", sanoo Helsingin vastaanottokeskuksen johtaja Leena Markkanen Kaarlenkadulla.
"Kumpa joku uskaltaisi ottaa sanomasi vaaliteemaksi tässä hyshys-valtiossa.
Äänivyöry olisi taattu."
Johan Mestari on niillä päässyt Brysseliin asti. Ja Tony Halme eduskuntaan. Monia muitakin. Äänivyöryllä.
KUKAAN ei kiellä nostamasta sitä vaaliteemaksi. Voit vaikka ihan itse lähteä ehdolle. Mikä siinä on hyshys?
." Ja Tony Halme eduskuntaan" onkos Tony noussut haudasta vai missä eduskunnassa hän tänään vaikuttaa...?
Ei kannata olla sinisilmäinen. Silloin voi joutua vihreään lankaan.
Nimimerkki viittaa vain silmieni väriin. Siinä olet kyllä oikeassa, että Vihreä Lanka on hyvä lehti. Tilaa sinäkin.
onhan Toni Hölmö kuollut, mutta perinne elää.
Sinä rasissti. hyi hyi mamuissa on tulevaisuutemme ja Suomalaisissa vanhuksissa on menneisyys...
Sosiaalitantat ei oo nyt osannu antaa pojille oikeanlaisia
virikkeitä siitä tämä tilanne johtui.