Tampereen hajaannus

Sosialidemokraateilla on ongelmia noin 40 eri kunnassa. Näitä ongelmia ei ratkaista hyvällä tahdolla, koska sitä ei ole.
Nyt olemme jälleen myrskyn silmässä. Sdp:lle nauretaan eikä näillä tempuilla kannatus kasva.
Antti Jehkonen pureutuu Tampereen demareiden hajaannukseen
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuota noin... jäänyt varmaan itseltäni kuulematta mutta mistä hajaannuksesta oikeastaan puhut.

Olisko hyperlinkkiä aiheeseen tms?

Äänestä
  • Avaajalla on ehkä lisätietoa Seiska-lehden tiedepalstalta ?

    Äänestä

  • tyhjät tynnyrit 200 ltr kirjoitti:

    Avaajalla on ehkä lisätietoa Seiska-lehden tiedepalstalta ?

    Miksi kaikki puhuvat arvoituksin? Onko siitä uudessa Seiskassa vai? En yleensä lue sitä paskajuorulehteä.

    Äänestä

  • "Olisko" hyperlinkki tässä?

    http://fi.wikipedia.org/wiki/Suomen_Sosialidemokraattinen_Puolue

    Ellei "hyperlinkki" riitä, niin pisäisitkö ystävällisesti oikein Superlinkkiä, että SDP saisi puolueelleen kaipaamaansa "kasvu-uraa".... uraa .... uraa.... uraa

    ( Ek-vaalit 1983 795 953=26,71 % ja 561 558=19,10 % ) Riittääkö "hajaannukseksi?

    Äänestä

kyllä se on suoraan paskatornin puhetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iloa tämä tuottaa kirjoitti:

Sosialidemokraateilla on ongelmia noin 40 eri kunnassa. Näitä ongelmia ei ratkaista hyvällä tahdolla, koska sitä ei ole.
Nyt olemme jälleen myrskyn silmässä. Sdp:lle nauretaan eikä näillä tempuilla kannatus kasva.
Antti Jehkonen pureutuu Tampereen demareiden hajaannukseen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu