Animen syntiä vastaan!

kristuksen morsian

Anime on Japanilaista eräänlaista pornoa. Animelle tyypillisiä piirteitä ovat lonkerot. Suosittuja Animeja ovat "Boku no Pico" ja "Bible Black" myös "La Blue Girl" on todella suosittu. Animea löytää ihan tavalliselta pornosivulta, mutta sitä voi myös yrittää etsiä sille tarkoitetulta pornosivulta.

Animelle tyypillisiä piirteitä ovat isot silmät, jotka ovat yleensä loogisen värisiä. Animessa puhutaan Japania, jonka takia muunmaalaiset Animen katsojat katsovat tekstitettyjä versioita Animesta.

Animea fanittavat järjestävät "Animeconeja". Eli tapahtumia, jossa he vertailevat Animehahmojen p*n*s*en tai rintojen kokoa. He myös saattavat vaihdella kortteja tai figuureita. He myös saattavat pukeutua Animehahmoiksi ja arvostella muiden "surkeita" asuja.

Animen tyypillinen synonyymi on Hentai.

0

84

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Sannan kirja USA:n bestseller!

        "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
        Maailman menoa
        44
        10629
      2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

        Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
        Yrittäjyys
        128
        10166
      3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

        ...ei tykänny Sanna Marinista
        Maailman menoa
        22
        7947
      4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

        Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
        Maailman menoa
        177
        6354
      5. Metsäalan rikolliset

        Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
        Sotkamo
        35
        5038
      6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

        Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
        Ikävä
        58
        4790
      7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

        Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
        Maailman menoa
        130
        4144
      8. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

        Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
        Maailman menoa
        129
        3466
      9. Missä vaiheessa

        Päätit luovuttaa suhteeni?
        Ikävä
        63
        3175
      10. Adonikselle

        Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
        Ikävä
        227
        3114
      Aihe