Jee jee jee - vammailua

yrjölentää

Onko koskaan tehty paskempaa biisiä kun tuo noille apinoille väsätty Jee jee jee- homoilutunnari. Hyi s....

5

949

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sabriina-teininoita

      Minusta se oli ihan ok...Mielipiteitä on moneen makuun!:D Ja onneksi ihmiset eivät ole samanlaisia...

    • krrrrrrrrr

      alla kauniin kuoren, wou wou wou, kauniin pedon tunnen...jeejeejee, lälälälääläläppä

    • Joojoojoo

      yksi maailman huonoimmista biiseistä.

      • väsynyt

        jee jee jee on oikea järjen riemuvoitto ! ehkä nobelin palkinto sen keksijälle...poppipojat julistaa tärkeää ja syvällistä sanomaa..jee jee jee. ei helvetti.


      • teinixgirl
        väsynyt kirjoitti:

        jee jee jee on oikea järjen riemuvoitto ! ehkä nobelin palkinto sen keksijälle...poppipojat julistaa tärkeää ja syvällistä sanomaa..jee jee jee. ei helvetti.

        nyt pointti on siinä että vetäytyy sohvalta ylös ja pyörittää vähän peppua sen biisin tahdissa.. tiedetään, että nimimerkkini sopii EXCELLENTLY viestiini mutta ihan tosissaan. Rentoudutaan ja otetaan iisisti. Eikä se jee jee jee kuulosta enää yhtään pahalta. Keikautus ja pyörähdys. Hymyillään.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      92
      5278
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      56
      4121
    3. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      25
      2229
    4. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      28
      2068
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1805
    6. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      15
      1464
    7. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      28
      1270
    8. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      20
      1066
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      21
      1000
    10. T, miten mun pitäis toimia

      Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest
      Ikävä
      43
      991
    Aihe