Tytöt vai Pojat?

Sabriina-teininoita

Siis kumman haluatte voittavan koko skaban?
Minä en tosiaankaan tiedä...Kummissakin on huonoja ja hyviä puolia...Mutta mitäs mieltä TE olette?:D Odotan PALJON vastauksia!:)

17

1033

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • dibbaduu

      Poikien täytyy ehdottomasti voittaa, koska niille ois tilaa Suomen poppitaivaalla.. Ja oishan se reiluakin sen jälkeen, kun kaikki 4 tyttöö nostettiin finaaliin. Epäilen, että yksi syy tähän oli ettei Risto ja kumppanit halunnu toista Gimmelii ja toivoo nyt, että neljä tyttöä voittaa pojat. Toivon ettei niin käy, sillä poikien esitykset liikkuu ihan eri sfääreissä kuin tyttöjen. Tai siis onhan tytöillä ihan kivat ne lauluihin tehdyt koreografiat ;D

    • minni90

      Ne on jotenki parempii ku tytöt.

      • minä

        TYTÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖT


    • Kölli

      Tyttöjen laulu kuulostaa paljon paremmalta kuin pojilla.

      Kuvitelkaapa nyt, miltä kuulostaa kun jokatapauksessa voittajien tulevissa biiseissä lauletaan korkealta ''EEEeeEehh, jo0o minä rakastan sinuaaa!'' Kyllä se paremmalta kuulosta tytöillä kuin pojilla. Tästä meillä on hyvä esimerkki entinen XL5. Hirveetä paskaa.

      Kyllä ne tytöt voittaa.

    • pojat voittoon ja tytöt häviöön :D

      • minni90

        miten ni häviöön? on se nyt jo aika iso voitto ku on päässy jo noinki pitkälle.


    • *somebody*

      ensin kannustin poikia, mutta sitten roni tippu.. nyt pojilla ei ole enää mitään virkaa :p
      tytöt jatkoon! Eeva-Leena on paras!

    • miee

      NO POJAT TIETTY.

    • kiia1992

      EHDOTTOMASTI POJAT!!!

    • Nimetön

      pojilla on paremmat äänet,mutta tytöillä paremmat kappaleet..paitsi daniela on aika ylivoimaisen hyvä. mut pojat on muute parempia.poikien kappaleiden sanoissa ei oikeen oo järkee;jee jee jee..

    • ViviaN

      Moi! Mun mielestä tytöt on parempii ku pojat!!! ;)
      Onhan pojatki todella siistei mut nyt voitti tytöt!!!!!!!!!!!!

    • Nimetön

      Pojilla on alusta asti ollu tyttöjä parempi meininki, ett mä weikkaan, että pojat voittaa;) Pojilla näyttää yhteistyö pelaavan (laumaeläimiä kun ovat, heh). Tytöillä on ollut NIIN surkeita koreografioita, ja karismaata pitäs olla paljon enemmän. Sitäpaitsi tytöillä on ollut koko ohjelman ajan kauheita takkuja, tyttöjen energia on menny vaan pillittämiseen. Pojat ovat tosissaan mukana, mikä ei jää huomaamatta! Eiks se ois reiluu, ett pojat voittas...onhan tuomaristokin ollut kauan jo sitä mieltä, että pojilla menee tyttöjä kowemmin. =) *tää on vaan mun mielipide*

    • eeva--leena

      tytöt on parhait ... pojat jää penkin alle plää xD

    • pojat

      pojat!

    • kolli

      Pojat voittaa.Perustelen näin;ohjelmaa seuraa pääasiassa nuoret tytöt ja He äänestävät tottakai poikia.Ei sen puoleen,kumpikin porukka levyttää,voittaja vain aiemmin ja keikkakalenteri on myyty molemmilta kevääseen asti täyteen.Itse toivon tyttöjen voittavan,en pety jos pojat voittaa,ihan hyviä nekin.

    • ida

      ari puro rulaa

      • girl

        tytöt voittaa:)
        Mia ist the best!!:)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      52
      2097
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      2012
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      13
      1541
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      62
      1352
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      50
      1319
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      845
    7. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      88
      717
    8. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      707
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      33
      688
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      40
      643
    Aihe