Miksi tämäkin on poistettu??

Kuuluu ehdottomasti tälle palstalle!

http://i.imgur.com/YsubeGN.jpg

Arvojohtajamme Niinistön mielipide homoliitoista!
354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sauli puhuu asiaa, homopervot haluaa vain häpäistä naisen ja miehen välisen liiton.

Kaikki pitää polkea lokaan, lapsetkin.

Äänestä

Niinistö muutti mielipidettään, tämä on Julkaistu: 2.10.2013 20:21.
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288605275178.html

" Niinistöltä kysyttiin muun muassa, mitä mieltä hän on homoavioliitoista.

- Olen täyden tasa-arvon kannalla riippumatta siitä, onko hetero vai homo. Samat oikeudet pitäisi olla. "

Äänestä
  • Niinistö ei kääntele takkiaan,


    "Hän kuitenkin täsmensi olevansa varauksellinen sen suhteen, miten avioliittoon instituutiona pitäisi suhtautua."
    http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013100217558998_uu.shtml

    eli homoliitto on homoliitto,
    avioliitto on naisen ja miehen välinen liitto!


    -
















    ,

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Niinistöfani 1 kirjoitti:

Kuuluu ehdottomasti tälle palstalle!

http://i.imgur.com/YsubeGN.jpg

Arvojohtajamme Niinistön mielipide homoliitoista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu