Kakku

Katariina Pekko.. Olis mukava nähdä tai kuulla mitä sulle kuuluu. Jos jostain kumman syystä huomaat tän nii ilmottele jotaa itestäs. Kiitos. T:Kimmo
2422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..voi kimmo, taidat olla hieman myöhässä, elää omaa perhe-elämää ja on pieni lapsikin, ei tietääkseni kuitenkaan naimisissa...vielä...joten olet liikkeellä iltajunalla !!!

Äänestä
  • Kiitos. Katselin tuossa "vanhoja" valokuvia ja oli paljon tuttuja kasvoja joista ei nykyään mitään tietoa. On itelläkii kaksi lasta huolletavana. Kun kerran minut tunnet ni laita postia. [email protected]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


K:J kirjoitti:

Katariina Pekko.. Olis mukava nähdä tai kuulla mitä sulle kuuluu. Jos jostain kumman syystä huomaat tän nii ilmottele jotaa itestäs. Kiitos. T:Kimmo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu