ARAFAT ON KUOLLUT

Nyt se sitten delasi. Ja hyvä niin!
5176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Paitsi että hän elää.

Äänestä
  • Totta.

    Äänestä

Sorretun ja unohdetun Palestiinan kansan sankari ja puolustaja on kaatunut saappaat jalassa!Tällaisia vapaustaistelijoita löytyy kyllä Suomestakin näinä vaikeina aikoina!Murskatkaa aina tyhjänpäiväinen sionismi!Emme anna Israelille anteeksi milloinkaan Palestiinalaisten naisten ja lasten surmaamisia!Arafat elää sieluisamme,muistoissamme ja sydämissämme!Emme luovuta milloinkaan!

Äänestä

nythän voidaanki sitte luoda itsenäinen palestiina.juutalaiset saa mennä helvettiin

Äänestä

En koskaan oikein saanut selkoa mikä oli miehiään. Mutta kenelle tahansa joka on näin kauan jaksanut tapella sionistirikollisia vastaan, pitää nostaa hattua. :)
Toivottavasti tilalle tulee joku pätevämpi, joka saisi Palestiinalaiset yhteen paremmin kuin Arafatti.

Nyt kun vielä Ariel "Butcher of Beirut" Sharon kuolisi...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Juutalainen2 kirjoitti:

Nyt se sitten delasi. Ja hyvä niin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu