Onko Putin hintti?

Onko Venäjän murhaaja presidentti Vladimir Putin homoseksuaali kun kyseinen äpärä ei koskaan liiku naisten seurassa?

Onko totta Kremlistä kuullut huhut että Putinilla on haareminaan sotilaspoikia jotka kairaavat Putinin peräreikää iltaisin?

Miten voi olla mahdollista että suuren ja mahtavan neuvstomaan päämiehenä toimii irstas sadomasokisti kun muissa maissa tämä ei tulisi kysymykseenkään.

Onko Venäjällä siis homojen asiat jo hoidettu kuntoon.
381080
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 38

Vanhimmat

Olkoon vaikka juntti mun puolesta. Mikään ei voisi vähempää kiinnostaa.

Äänestä

Jokaisen homokammoisen sisällä oli pieni hipsuntipsun.

Äänestä
  • Varmaankin vaihtoi vanhan muijansa nuoreen hyvän näköiseen naiseen, jot ei julkisesti esitellä kaiken aikaa! Venäjällä nuo naiset pysyvätkin kotona hellan ääressä. Vai onkos siellä Naisia huippupolitiikkoina?

    Äänestä

tietoa on,kremlin kellareissa käy humina .

Äänestä

Homo ei ole.Venäjällä se on sairaus.Suomessa meriitti.

1Äänestä

Putin on täysjärkinen mies eikä siis mikään hintti.

1Äänestä
  • Ehkä ei hintti, mutta että täysjärkinen? Sotahullu narsistinen psykopaattihan tuo on!

    Äänestä

  • tuuppas antaa miulle pusu,,,hih,,

    Äänestä

  • järkeäkötäys kirjoitti:

    Ehkä ei hintti, mutta että täysjärkinen? Sotahullu narsistinen psykopaattihan tuo on!

    hinttarti se on ,,usko ,tai et.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    hinttarti se on ,,usko ,tai et.

    ,,,,,jos se on vaa liikaa kattonu ,,salkkareita ,,heh,,

    Äänestä

  • Mikä on täysjärkinen? Varsinkaan Putin ei ole.

    Äänestä

Eiköhän se ihan hetero ole.

1Äänestä
  • vitut hintti se on.

    Äänestä

Hinttiys niin ollessaan on ihan oma asiansa, ellei halua sitä itse julki tuoda.

Äänestä
  • jos sotapäällikkö kehottaa sotaväkeään raiskaamaan pikkulapsia,vanhoja mummuja ja viimesten uutisten mukaan myös vangittuja sotilaita,,, tajua jo nyt että sikahomo hinttari se on .,,mie jos sen saisin näppilöihin , ni en nussisi, tehtäs vaa jotai miul nii mieluisaa jutskaa ,,notta,,.no morkoonit ainaskii laulas!!koitaha parantaa ittes jos oot petteripoikia,,terapiaa kantsis vaik koitta aluks.

    Äänestä

Aloittaja on käänteisvaikutuksella pelaava venäjätrolli, jos ette sattuneet huomaamaan. Mediassa on varoiteltu tuollaisista ja ihan aiheesta.

Äänestä
  • On sitten miten päin vaan, niin aina on Venäjän trolli. Ja kuka vaan. Kaikki!

    Äänestä

  • vasuripuolueen ainut naisehdokas voitti jälleen vaalit,,,pelottavaa,, tai siis tosi pelottavaa. liekkö trolli. nyt on jo hallitus ollu muutaman vuodeen pissisten handuissa ,,,äänestetään seuraavaksi jotain oikein tosimummua ,,,,putsiinii,,, heh,,,

    Äänestä

  • ite olet trolli ,,ime putinin munaa,,

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    ite olet trolli ,,ime putinin munaa,,

    rolli ko rolli ,,,etkö sinä hoksaa ,oot varmaan likkapoika tai hintti,,,,,nenässä rengas ja joku tatsja ,,,jossai,? mene putinin kanssa marssille.ja maiLMA PELASTUUUUUU ,,,,,,,

    Äänestä

  • vittu nyt en ymmärrä ,eli sinä oot trolli. haist.

    Äänestä

Putinilla on poikaystävä jonka kanssa vuorottelevat presidenttinä.

Äänestä
  • Medved?

    Äänestä

Joka toista syyttää on itse sellainen.

Kirje roomalaisille 2
1. Sentähden sinä, oi ihminen, et voi millään itseäsi puolustaa, olitpa kuka hyvänsä, joka tuomitset. Sillä mistä toista tuomitset, siihen sinä itsesi syypääksi tuomitset, koska sinä, joka tuomitset, teet samoja tekoja.

Äänestä
  • Tulee sitä itsekin nimiteltyä toisia h**ksi kun oikein päreet palaa jonkin asian kanssa, vaikkei hoomoiluun mitään kiinnostusta olekaan. Pitäisi kai olla varovaisempi, ettei vain käy noin, niinkuin tuo paikka sanoo.

    Äänestä

  • ,,no voi,voi sinuakin ,pieni herran terttunen,, se tuhmasetä putin varmaan ihan pikku vahingossa hyökkäs ukrainaan ja rupes tappamaan ihmisiä ,raiskaamaan lapsia ja jopa vanhoja mummoja,,se kertoo jo aikapaljon venäläisistä ihmisinä.se kansa ei kuulu lainkaan ihmiskuntaan ,sikoja ovat ja mielestäni poistettava välittömästi siviilisaatiosta.jos valittavat että valtio antaa vääriä uutsia ,ni tosi tyhmää on kansa.,,,onnistuskoha meil. miettikää sitä.

    Äänestä

Ei tarvitse mennä kuin Pietariin niin kaupunki on täynnä outoja transu ja homoklubeja.

Äänestä

Sanotaan niin, että omaan kehoon ja sen esittelyyn kohdistuva viehtymys on ainakin hintahtavaa.

Äänestä

pullaposki homo,,,siis valtionsalon ,ruokolahdella siaitseva iso suo-alue ,. sinne sotkettava ukko, on tämä sika putin. koko nimi unohdettava ainaskin 10 tuhanneksi vuodeksi .,,,,,eikö tota saatanan lähettilästä ja sitä kremlin sakkia saa millää pois päiviltä,,eli kaput.sikoja,,,,

Äänestä

,,,kyllä hyvähomo tietää,,,

Äänestä

jorma ja valetina höckbacka varmaan kommentoivat tarkemmin,,,,

Äänestä

,,,,,jos kysyttävää ,,ni kysy,,,

Äänestä

Totuus Putinista
22.11.2014 18:35

Onko p-korean kehari homo?
Sen salaiset kansiot
eivät salli Naisten olemassa oloa???

Äänestä

Bi. Ainakin nuorempana on pelehtinyt poikain kesken. Tämä on osa hänen traumaansa, mistä sota osaltaan johtuu.
Nykyisin on SM-friikki, ja sekin etänä: Tykkää kylmenneistä silpoutuneista pijista.

Äänestä

On se. Medjev on sen puoliso. Yrittää homo vihalla peittää omaa hpomouttaan.
Mitä muuta ne muka miehekkäät urotöiden kuvaaniset on kuin hämäämistaä. Nyt leikkii suurtasotapäällikköä vaikka kävelee kuin nainen.

Äänestä

On se melkoinen hintti.
Venäjällä kaikki esitetään parhainpäin, sillä ei ole mitään merkitystä, että onko se valetta tai mitä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Totuus Putinista kirjoitti:

Onko Venäjän murhaaja presidentti Vladimir Putin homoseksuaali kun kyseinen äpärä ei koskaan liiku naisten seurassa?

Onko totta Kremlistä kuullut huhut että Putinilla on haareminaan sotilaspoikia jotka kairaavat Putinin peräreikää iltaisin?

Miten voi olla mahdollista että suuren ja mahtavan neuvstomaan päämiehenä toimii irstas sadomasokisti kun muissa maissa tämä ei tulisi kysymykseenkään.

Onko Venäjällä siis homojen asiat jo hoidettu kuntoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu