PAKKOHOMOTUS

ON YRJÖTTÄVÄÄ AJATELLA KAHTA MIESTÄ NAIMASSA TOISIAAN PERSEESEEN JA IMEMÄSSÄ TOISEN PERÄREIÄSSÄ KÄYNYTTÄ ULOSTEBAKTEEREILLA KUORRUTETTUA KAKANHAJUISTA JA MAKUISTA PATUKKAA.

TÄTÄ SITTEN IHANNOIDAAN NIIN PALJON JOKA PUOLELLA,
TEINEJÄKIN HOUKUTELLAAN HOMOIKSI.

KYLLÄ ON KUVOTTAVAA JA SAIRASTA TOUHUA.
759
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

on saattaa maailma kohti sekasortoa, jolloin saadaan aikaan soti ym. sekä aivopestä ihmiset luopumaan uskonnosta sekä hyväksymään homoseksualismi täysin normaalina asiana, ihan pussilakanoita myöten.

Moniko äiti ostaa pojallensa lahjaksi kivan homo pussilakanan?
"no se kun on vähän sellainen tuo meidän vesseli :D".

Äänestä

miten se sua noin kovin kiinnostaa että ajattelet niitä?

Minulle täysin yhdentekevää kuka tekee ja mitä.

Sua taitaa kuitenkin kiinnostaaa, tunnustaa pois

Äänestä
  • Kyllä inhokin on jonkin asteista kiinnostusta, mutta ei se inho helposti ihailuksi muutu. Homoaktivistit ja -propagandistit ehkä ajattelevat niin.

    Äänestä

mitta täynnä näitä uloste juttuja joka päivä.

Äänestä
  • TÄÄLLÄ JOKA PÄIVÄ, JOTTA SAADAAN IHMISTEN SILMÄT AUKI.
    SOKEITA ON VIELÄ LIIAN PALJON.

    Äänestä

Huono olo tanään minullakin, mut ehkä huominen on parempi

Äänestä

Jopa ne heterot jotka anaalia harrastavat, myöntävät että homma on epäterveellistä, eivätkä pidä naisista, jotka pyytävät laittaa seuraavaksi patukkaa suuhun. Heitäkin inhottaa moinen pyyntö.

Jättäkää jo se anaali rauhaan ja käyttäkää sitä mihin se on tehty - kakkaamiseen ja piereskelyyn. Luonnossa anuksen tarkoitus kun on antaa kasveille ruokaa.

Pimppi sen sijaan on patukalle tehty, ja antaa sille perusteellisen hieronnan ja kylvetyksen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OKSETTAA! kirjoitti:

ON YRJÖTTÄVÄÄ AJATELLA KAHTA MIESTÄ NAIMASSA TOISIAAN PERSEESEEN JA IMEMÄSSÄ TOISEN PERÄREIÄSSÄ KÄYNYTTÄ ULOSTEBAKTEEREILLA KUORRUTETTUA KAKANHAJUISTA JA MAKUISTA PATUKKAA.

TÄTÄ SITTEN IHANNOIDAAN NIIN PALJON JOKA PUOLELLA,
TEINEJÄKIN HOUKUTELLAAN HOMOIKSI.

KYLLÄ ON KUVOTTAVAA JA SAIRASTA TOUHUA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu