Tuomaristo valitsi neljä tyttöä bändiin koska tiesivät että jossain vaiheessa Daniela jää pois. Sitten heillä on ainakin kolme.
Se Tea on ihan surkee! Kauheeta yliesittämistä siinä viimesessä popstarsissa!!! Mä meinasin tikahtua nauruun ku se esittää liikaa. Eikä se laulutaitokaan oo mikään superhyvä. Se ois pitäny tiputtaa ja Daniela ei ois ollu raskaana ni ois niistä kolmesta tullu hyvä bändi :)
4 tyttöä bändiin koska....
5
1015
Vastaukset
- lipsi
Eikö raskaana oleva voi tehdä työtä ja olla mukana bändissä? Huhhuh. Äitiysloma tulee varmasti tarpeeseen, mutta tuskinpa Daniela jää yhtyeestä kokonaan pois...
- Maiju-83
Kyllä hän lapsen synnyttyä tai juuri ennen h-hetkeä on varmasti poissa ainakin osan keikoista. Jos oltais kolme valittu niin joillekin keikoille ois menny vain kaks ihmistä.
- apaavi
Maiju-83 kirjoitti:
Kyllä hän lapsen synnyttyä tai juuri ennen h-hetkeä on varmasti poissa ainakin osan keikoista. Jos oltais kolme valittu niin joillekin keikoille ois menny vain kaks ihmistä.
...se Daniellahan ei jää kokonaan pois, sen ääni tulee keikoilla kuulemma nauhalta. Sitten äityisloman jälkeen se tulee taas mukaan.:)
- Sitruunapulla
Lopettakaa nyt se Tean haukkuminen...lapsellista touhua...Se tyttö on ainaki todellaki antanu kaikkensa, että se sais sen unelman toteutumaan! Eli ei tässä muuta voi ku nostaa hattua sen jääräpäisyydelle! Teahan on yrittäny päästä musiikkiuralle jo kauan ja kolunnu kaikki mahdolliset kilpailut mitä Suomessa on pidetty!
Olen kuitenki samaa mieltä, että ehkäpä Tea on "heikoin" ryhmän tytöistä, mutta se on kehittyny valtavasti kokoajan! Haukuttiinhan Nylon Beatin tyttöjäkin aluks ihan hirveen paljon, koska niiden äänet oli ihmisten mielestä ärsyttäviä ja typerän kuulosia! Mutta nykyään ne osaa revitellä lavalla aivan mielettömän hyvin! Siinä on monet haukkujat yllättyny ja menny hiljaseks... Joten emme voi tietää miten Tea revittelee parin vuoden päästä...- Jessus
Nii-in, Tea on kolunnut kaikki mahdolliset laulukisat läpi, mutta menestystä ei ole tullut. Miksiköhän...? Nytkään ei olisi päässyt, jollei Daniela olisi raskaana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 905177
- 534066
- 252179
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s271887Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161795- 151434
Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹281250Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗201036T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest43981- 21980